Tema Malzemeleri

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tema ile uğraşanlar için bulunmaz bir uygulama.. SVG resimleri windows browserinde ve internet explorer da görüntülemek için windows eklentisi.. SVG uzantılı resimleri normalde windows ve explorer tanımaz.. fakat bu eklentiler ile svg resimleri hiç bir programa gerek kalmadan önizleme küçük görüntü ile görebilirsiniz. aşağıda benim bilgisayardan ekran görüntüsü mevcut..:)

ekteki rar dosyası içindeki 2 dosyayı çalıştırıp kurunuz.. bilgisayarı yeniden başlatınız.. :oke:

Ekli dosyalar

bediruhud

bediruhud

Üye
süpersin abi temaya devaam ;)

ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
Sinyal çubukları ve analog saatler.. SVG formatında..

sana ne kadar teşekkür etsem az bu saatleri ne kadar aradım bi bilsen.... şimdi başka ustanın (taieb)yaptıgı black blue temasını kullanıyorum nedenmi ikon saat vb yoklugundan tema yapamadıgım için şimdi onları buldum sayende ister pizero olsun ister taieb olsun bizim yaptıgımız işcilikte tema yapamıyorlar bunu garanti ederim:deal:müzik çalara giriyorum kırmızı temada orji ikonlar....mesajlara giriyorum orji ikonlar galeriye giriyorum orji ikonlar ama menüye giriyorum pizero ikonları:)
tekrar teşekkürler

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim. :oke:
Burada tema oluşturma konusunda verdiğim hiç bir içerik benzeri forumlarda yok.. kimse elindekini paylaşmak istemiyor.. bende ne varsa hepsi burada..
Yukarıda verdiğim renesis denilen windows eklentisini mutlaka bilgisayara kur emre.. çok işine yarar.. svg resimleri masaüstünde önizleme ile görürsün.. zamandan tasarruf edersin.. :oke:

bediruhud

bediruhud

Üye
çok saol abı ıı bı kolaylık saglıcagna emınım

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
a21a glass ikon paketi

En son oluşturduğum ve ultra glass isimli temada kullandığım ikon paketi..... svg formatındadır. tema yaparken imajları tema programındaki ilgili ikon üzerine kopyalarak kullanabilirsiniz. :oke:

Ekli dosyalar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ikon paketi tdf dosyası ve project dosyası ile birlikte. :oke:

Ekli dosyalar

ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
çok teşekkürler

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çok teşekkürler

rica ederim emre..

Koca Türkiye'de bir sen bir ben tema yapıyoruz.. bu tdf dosyasını impart forum'a verdim 2 saatin içinde 24 kez indirildi..

verdiğim dosyayı rardan çıkarıp klasörü workspace klasörü içine at. carbideyi çalıştır. yeni bir tema oluştur.. bu tedf paketi içindeki tdf yi path yap.. kolay gelsin.. :oke:

GALLARDO87

GALLARDO87

Üye
tesekkürler eline sağlık

suzbah

suzbah

Üye
rica ederim emre..

Koca Türkiye'de bir sen bir ben tema yapıyoruz.. bu tdf dosyasını impart forum'a verdim 2 saatin içinde 24 kez indirildi..

insallah 3. de ben olucam :oke:

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
koca türkiyede 2 niz degilsiniz 3 deyin:)zedgede popülerligime bakın tek türk 2 aydır en cok indirilen zedger rumuzuma bakın _in_my_Love_ gurur duyacagınızdan eminim kıskanıyorlar habire bana uyarı atıyorlar biraz cıplak figür kullanıyorum:)

--------------- Ekleme ---------------

ahmet abi.nasılsın?bir sey daha soracagım sana ben iconları herhangi biir dosyay attım paket yaptım senin renesis yükledim manyak bişey ya direkt görünüm kolay oluyor tek tek isme bakmak zor demek istedigim carbidenin içine atmıyurz degilmi paketleri?ve renesis sistemi bozar mı?explorer görünümü aldıgı için sordum..benimde uzmanlık alanım java oyun ve program Tr edit sitenizde 5 adet var

ahmet abim; ya navi paneyi adobesiz nasıl transparan yaparız bir arkadas avisini bile attı birtürlü yapamadım..idle back yaptım navi page felan yaptım alanı iisaret ettim transparan bölgesi olmalı göremedim

ahmet abi son biir soru daha denedim telefonumda olumlu ornek 1-anime 2 anime 3 anime batary icon sırayla yuklerken ben söyle yaptım anime kısmını actım 3 adet ya 3 beyaz sütün actım sırayla buraya copy pasta yaptım iconları ve degerleri hız yavasları ayarladım baska edit felan yapmadım telefona yukledim temayı hareket etti dogrumu yanlısm mı?

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İnşallah Türkiye'nin en iyi tema yapanı sen olursun. Ama carbide ile.. :oke:

Renesis bir windows eklentisi.. korkmana gerek yok. uzantısı msi zaten ordan anlaşılabilir. windows tarayıcısına svg dosyasını tanıma yeteneği kazandırıyor. Bu yeteneği GİMP 2.6.4 sürümü ile de kazanmak mümkün. yani bilgisayara gimp 2.6.4 ve üstü sürüm kurarsanız bu özelliğin geldiğini görürsünüz.

navi paneye carbide ile taransparan görüntü verilemez. çünki böyle bir özelliği yok. Carbide aracı bir program. daha önceden hazırlanmış malzeme istiyor. Bu yüzden ısrarla illustrator diyorum. Ama ücretsiz bir yazlım olan INKSCAPE de iş görebilir. link aşağıda.

Yani SVG imaja bu özelliği mutlaka önceden kazandırıp öyle carbide içine atmak gerek.

Son yaptığın doğru tabiiki.. yaptığın animasyon istediğin gibi hareket ediyorsa.. olay bitmiştir. etmiyorsa ayarları değiştirerek yeniden denemek gerek. Ben bir temayı yapıp neye benzediğini görmek için tam 22 kez tele yüklediğimi biliyorum. :)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Neden carbide diye ısrar ediyorum onuda belirteyim. Zedge veya Ownskin gibi sitelerin datasında tema programı var. orada hazır şablonlardan kullanıp tema yapılıyor. kişisel hiç bir sanat yok. kendi stilini oluşturmak yok. Malzeme hazır. sürükle bırak.

Carbide tema programı ise bu telefonu üreten firmanın yazılımıdır. tema yapmak isteyen kişiye yeteneğini ,hayalini becerisini ortaya çıkarma imkanı sunar.Ürettiğin bir sanat eseridir.

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
2 yeni tema attım buraya bakarmısın?nasıl olmus ahmet abi koca sitede upload yok link edip atıyorum yükledim bile diyemiyorum:)neden böyle sitenin serveri bozulmasın yük olmasın diyermi?

gimp felan dedinde abi senin proyu genesisi yüledim görüntü var

AHMet abim nasılsın?ya sorma az evvel 2 gündür ugrastgım temayı save as yasaydım keske program kapandı haliyle ucup giti emekler

dedigin proyu yükledim ahmet abi inkspace yi ama onda transparan bölümü nerde? manyak biey begendim hertürlü grafik yapabilirsin benim hosuma giden yeri renk ısıkları verme yeri

sunnylovesalman

Üye
Please share these Gabb Icons .I need them badly.Please share them in svg format.I am from India.

yakamoz03

Üye

sayın arkadaşlar bu temanın ikonları veya tdf dosyasını arıyorum.bir türlü bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

sayın arkadaşlar bu temanın ikonları veya tdf dosyasını arıyorum.bir türlü bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

AcidSonic'in bu teması güzel.. yaptığı ikonları paylaşıyor ama henüz bu ikon paketini verdiğini zannetmiyorum. Ama ilk verdiği ikon paketi aşağıda.

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Acid Sonic' in ilk paylaştığı ikon seti.. tdf dosyası ile birlikte. :oke:

Ekli dosyalar

Üst Alt