Tema editleme yapabilecek var mı ?

• 18 Mart 2013
  • 796 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Öncelikle konuyu yanlış yerde açtığım için özür dilerim :ağlarım:

Ancak burada herkes tarafından görülür
    :(

Bu temadaki : http://www.maxicep.com/symbian-3-temalar/symbian-for-tr-773775.html ikonları
    Bu temaya aktarabilir misiniz ?
    :( :http://www.maxicep.com/symbian-3-temalar/perspective-1-1-ind190-734237.html

Şebekede değişik anten oluyor onu orjinal haline getirebilir misiniz ?

Son olarak symbian for TR temasındaki üst bar ı ikon ekleyeceğimiz tema gibi yapabilir misiniz ama siyah olucak ??

- - - Eklendi - - -

Benim için yapabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Yazan: Pringles
  2. Abi deneyeceğim ama o simgeleri nasıl değiştirim bilemiyorum :( Benim için yapabilirsen çok sevinirim

Nextman bunu beğendi.
  3. Tamam elimden geldigince :) buraya eklerim.

4. Abi ne durumdasın gelişme var mı ?

yaren_dede bunu beğendi.
  5. Sen tekirdağdamısın ? birazdan pcye geçicem ozaman hallederim yoğunum çünkü :)

yaren_dede bunu beğendi.
  6. "Bu temadaki : Symbian for TR ikonları
    Bu temaya aktarabilir misiniz ? :Perspective 1.1 IND190"... demişsin ama "symbian for TR temasındaki üst bar ı ikon ekleyeceğimiz tema gibi yapabilir misiniz" diyorsun iki temadada editlememi yapılacak yoksa sadece Perspective 1.1 IND190 olandamı?

7. symbian for tr deki ikonları , üst barı ve şebeke antenini orjinal halde Perspective 1.1 IND190 temasına

Evet abi tekirdağlıyım :)

Nextman ve yaren_dede bunu beğendi.
  8. şebekeyi nasıl değiştiriyorlar bilmiyorum ama sait abinin vakti yoksa geri kalan bölümlere el atabilirim :)

Mr. SaLÇa bunu beğendi.
  9. Perspective 1.1 IND190 teki şebeke çok rahatsız ediyor beni :(

- - - Eklendi - - -

''T'' harfi gibi bişi

10. avkon değiştirincede aynımı?

11. Symbian for TR bu temada skn dosyası hatalı çünkü oda toplama yapılmış yani editlenmiş .

Temadan temaya aktarım için bu türkçe uygulamayaı kullanabilirsin.Geniş bir zamanda bir video daha hazırlayacam tema ile ilgli çok pm alıyorum çünkü hepsini pratik anlaşılabilir şekilde olacak.:oke:

Tema editleme yapabilecek var mı ? İndir

12. Aynı abi hep aynı :(

13. evet ben paketlemiştim o temayı, toplama oluncada icon aktarımı yapmıyor o uygulama maalesef

temiz bir tema lazım aktarım için

- - - Eklendi - - -

ben kullanıyorum o temayı ama şebeke avkondaki ile aynı ama orjinal temayı seçince bendede temadki şebeke geliyor

14. Temiz bir temadada ben denedim :) olmaz oradaki asıl sorun değiştirilecek temanın *.skn dosyasındaki ikon farklılıkları :oke:

yaren_dede bunu beğendi.
  15. Yani olmaz dimi :(

16. Yeni temalar yaparız sıkma canını :oke:

send to Note ll

Mr. SaLÇa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 05:01