Tema editleme yapabilecek var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pringles

Pringles

Üye
    Konu Sahibi
Tema editleme yapabilecek var mı ?
Öncelikle konuyu yanlış yerde açtığım için özür dilerim :ağlarım:

Ancak burada herkes tarafından görülür
:(

Bu temadaki : http://www.maxicep.com/symbian-3-temalar/symbian-for-tr-773775.html ikonları
Bu temaya aktarabilir misiniz ?
:( :http://www.maxicep.com/symbian-3-temalar/perspective-1-1-ind190-734237.html

Şebekede değişik anten oluyor onu orjinal haline getirebilir misiniz ?

Son olarak symbian for TR temasındaki üst bar ı ikon ekleyeceğimiz tema gibi yapabilir misiniz ama siyah olucak ??

- - - Eklendi - - -

Benim için yapabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Pringles

Pringles

Üye
    Konu Sahibi
Abi deneyeceğim ama o simgeleri nasıl değiştirim bilemiyorum :( Benim için yapabilirsen çok sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Pringles

Pringles

Üye
    Konu Sahibi
Abi ne durumdasın gelişme var mı ?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
"Bu temadaki : Symbian for TR ikonları
Bu temaya aktarabilir misiniz ? :Perspective 1.1 IND190"... demişsin ama "symbian for TR temasındaki üst bar ı ikon ekleyeceğimiz tema gibi yapabilir misiniz" diyorsun iki temadada editlememi yapılacak yoksa sadece Perspective 1.1 IND190 olandamı?

Pringles

Pringles

Üye
    Konu Sahibi
symbian for tr deki ikonları , üst barı ve şebeke antenini orjinal halde Perspective 1.1 IND190 temasına

Evet abi tekirdağlıyım :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
symbian for tr deki ikonları , üst barı ve şebeke antenini orjinal halde Perspective 1.1 IND190 temasına

Evet abi tekirdağlıyım :)

şebekeyi nasıl değiştiriyorlar bilmiyorum ama sait abinin vakti yoksa geri kalan bölümlere el atabilirim :)

• Beğen
Tepkiler: Mr. SaLÇa
Pringles

Pringles

Üye
    Konu Sahibi
Perspective 1.1 IND190 teki şebeke çok rahatsız ediyor beni :(

- - - Eklendi - - -

''T'' harfi gibi bişi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Symbian for TR bu temada skn dosyası hatalı çünkü oda toplama yapılmış yani editlenmiş .

Temadan temaya aktarım için bu türkçe uygulamayaı kullanabilirsin.Geniş bir zamanda bir video daha hazırlayacam tema ile ilgli çok pm alıyorum çünkü hepsini pratik anlaşılabilir şekilde olacak.:oke:

Ekli dosyalar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
evet ben paketlemiştim o temayı, toplama oluncada icon aktarımı yapmıyor o uygulama maalesef

temiz bir tema lazım aktarım için

- - - Eklendi - - -

Aynı abi hep aynı :(

ben kullanıyorum o temayı ama şebeke avkondaki ile aynı ama orjinal temayı seçince bendede temadki şebeke geliyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
evet ben paketlemiştim o temayı, toplama oluncada icon aktarımı yapmıyor o uygulama maalesef

temiz bir tema lazım aktarım için

- - - Eklendi - - -

ben kullanıyorum o temayı ama şebeke avkondaki ile aynı ama orjinal temayı seçince bendede temadki şebeke geliyor

Temiz bir temadada ben denedim :) olmaz oradaki asıl sorun değiştirilecek temanın *.skn dosyasındaki ikon farklılıkları :oke:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Pringles

Pringles

Üye
    Konu Sahibi
Yani olmaz dimi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...