Telsimde ücretsiz Mesaj Bakiyesi?

Sponsorlu Bağlantılar

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Telsimde ücretsiz Mesaj Bakiyesi?
telsim cepöğrenci'yim ama ne kadar ücretsiz sms'im var öğrenemiyorum 7501'i aradım 7500'ı aradım ama nafile.sadece kontörümü öğrenebiliyorum.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
mutlaka vardır burada..

slayerbyslaysatan2

Üye
dostum benim bildigim kadarıyla bunu ögrenmenin yolu yok bosver hem nolcak at atabildigin kadar

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
sitelerinede üyeyim ama vodofon inşallah bi güzellik yapar şahsıma

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ooo usta salla onu,beleş mj at gitsin onlarda tutmuo bence zaten sayısını 100 beleş diolar ben hiç atmadıysam o sayıyı 3e katlamıştır tarih dolana kadar atabildigin kadar salla

cepix

cepix

Üye
Evet ''DELMİRA''nın dedigi gibi yap

darkred

darkred

Üye
DeLmIrA kardeşime katılıyorum benim arkadşın 100 beleş mesaj hakkı vardı ama tam 582 tane mesaj gönderdi beleş beleş.onun telde sms sayacı var ordan bakıp telsimi kazıkladımız için gülüp duruyorduk.ama bazende yemio 100 tane mesaj attığın zaman 101.yi kontörden düşmeye başlıo kardeş

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ama vodofone bunu görmezden gelmesin çok saçma.

CK1991

CK1991

Üye
Telsimin diger operatörlerden ayıran özelligi bu hizmeti pek iyi degil kim bilir belki mesaj hakkını yiyorlardır.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
olabilir çünkü daha 50 sms falan attım kntr gitmeye başladı :S

Caine

Caine

Üye
kaç sms kaldığını öğrenmen için en yakın telsim shop bayiine gidip numaranı verip sorduracaksın başkada yolu yok ve arkadaşların dediği gibi yollayabildiğin kadar yolla gitsin

VoLo

VoLo

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Dec 20 2005, 12&#58;24 PM) [post=231559]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
DeLmIrA karde&#351;ime kat&#305;l&#305;yorum benim arkad&#351;&#305;n 100 bele&#351; mesaj hakk&#305; vard&#305; ama tam 582 tane mesaj gönderdi bele&#351; bele&#351;.onun telde sms sayac&#305; var ordan bak&#305;p telsimi kaz&#305;klad&#305;m&#305;z için gülüp duruyorduk.ama bazende yemio 100 tane mesaj att&#305;&#287;&#305;n zaman 101.yi kontörden dü&#351;meye ba&#351;l&#305;o karde&#351;
[/b][/quote]

evet önceden onlar da tumuyodu kaç tane att&#305;&#287;&#305;n&#305; ama art&#305;k 101. mesajda kont dü&#351;üyo bilginiz olsun

bozkurt_0618

Üye
ARKADASLAR BİR SORUDA BEN SORUYUM SİZE KALABALIK YAPMAYALIM ANA EKRANDA BU CEP ÖĞRENCİDE SADECE 10 NUMARAYLAMI 5 DK 1 KONTOR
YOKSA TÜM ÖĞRENCİLERLE Mİ 5 DK 1 KONTOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
ALLAHA EMANET OLUN

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
hayır sadece 10 numarayla 5dk 1kntr

bozkurt_0618

Üye
saol kardeş Allah razı olsun

scream_murat

scream_murat

Üye
telsim caomda vardır

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
yok,olmadığı için konu açtım telsim interaktif&#39;e üyeyim orda sadece kalan kontör bakiyesi yazıyor.&#33;

bozkurt_0618

Üye
kardeş vallaha bayramdan beri çektiğim mesaj 250 300 ü bulmuştur daha çekiyom kontor filan gitmiyo ha bazen kafadan 1 kontor gidiyo mesaj çekmediğim halde ama sen bilirsin valla paso msj çekiyom diğer arkadasların dediği doğru telsim tutmuyor heralde mesaj hakkını

Fatihyet

Fatihyet

Üye
telsim hala yenilik yapmadı yakında geçecem avea&#39;ya

bozkurt_0618

Üye
aman gardas geçmem yerinde olsam bi b.ka yaramıyo mesaj çekiyon ulaşmıyo birini arıyon şebeke meşgul diyo benden sölemesi aveada
öğrenci bir arkadasın varsa veya öğrenciysen git telsim hattı al kral gibi valla paso msj çek seçtiğin adamı da biliyon 10 numarayla konuş aveada yok öle paso kontor gidiyo

Üst Alt