Teleplus d40 oyun indirme nasıl oluyor acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

usta-bissci

Üye
    Konu Sahibi
Teleplus d40 oyun indirme nasıl oluyor acil yardım
Teleplus d40 oyun indirme nasıl oluyor acil yardım istiyorum telefonda android simgeli app store var ama onda da google ana sayfa açılıyor ekran çözünürlüğü nedir veya java mi android mi lütfen yardım acil

• Beğen
Tepkiler: enesaktrk2

sammyrap

Üye
Merhabalar bende de Teleplus d40 var herhangi bir uygulama veya oyun yükleyemiyorum Java,android,iphone,maui based generic gibi işletim sistemlerinin uygulama ve oyun indirip denedim hepsine desteklenmemiş format dedi bu telefona uygun nereden indirebilirim yardımcı olur musunuz acilll

• Beğen
Tepkiler: enesaktrk2

enesaktrk2

Üye
arkadaşlar bende aldım o telefondan ikiside değil bar işletim sistemi var android die getiriyolar hiçbir şey yok ama sky buddy die bir program var telefonda wifiden bağlanıp güncelleştirin oraya whatsapp app store geliyor oradan oyun indirebilirsiniz ben öyle yaptım playy app die bir şey çıkıyo oradan indiriyorum ben :D internet ayarları için ayarlar-bağlan-ağ hesabı- sol alt tuş takımı simgesine basın'''download netwoırk yazıyo ona tıklayın telefonunuza uygun net ayarlarını indiriyo böylece nete girebi,liyorsunuz teşekkre gerek yok. play app dan istediğiniz her oyun var :D

kadirmavi1903

Üye
enesaktrk sana bişey sormam lazım

enesaktrk2

Üye
ne sor bre

Üst Alt