TELEKİNEZİ Nedir? Nasıl yapılır? Detaylı Anlatım!

Sponsorlu Bağlantılar

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
Psi-wheel i dondurdum 3 farkli ortamda da yaptım ve ilk defa denememe rağmen çok rahat yaptım :D ___kaptan___ sen neler yaptın bakem? sen de baya fantastik takiliyon :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Psi-wheel i dondurdum 3 farkli ortamda da yaptım ve ilk defa denememe rağmen çok rahat yaptım :D ___kaptan___ sen neler yaptın bakem? sen de baya fantastik takiliyon :D

:aha: vallahi ben şuana dek denemelerim olmadı Astral Seyahate ara verdim Telekinezi vb konularla ilgileniyorum işte ama denemelere daha geçmedim :tebessüm:

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
Biraz yogunlasinca halli oluyor bi ara videoyu atarim sana da kolay gelsin astral seyehat tarzı şeylerle ugrastigin için 5 dakikada yaparsin ;)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Biraz yogunlasinca halli oluyor bi ara videoyu atarim sana da kolay gelsin astral seyehat tarzı şeylerle ugrastigin için 5 dakikada yaparsin ;)

Olur videoyu bekliyorum, zaten olay adapte olmakta bitiyor yani, sakin kafa şart benim kafada aşk ve askerlikten başka birşey olmadığından sorun yok alışkınım yoğun kafayı yerinden sökmeye kolay yani, helee konular bitsin son hızla denemelerime başlayacağım inşallah :) :tebessüm:

saranghaee

saranghaee

Üye
süper bi konu süper bi anlatım daha :D bunları deneyenlerdenim :tebessüm: kağıt çevirmeyi yaptım ama kaşığı bükemedim bi türlü :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
süper bi konu süper bi anlatım daha :D bunları deneyenlerdenim :tebessüm: kağıt çevirmeyi yaptım ama kaşığı bükemedim bi türlü :D

Beğenmenize sevindim madmazel :tebessüm: + Helâl olsun vallahi :alkis Allah Allah o hangi kağıtmış gönderin bana bükülmemek neymiş göstereyim ona :d: :ehe

Heroata

Heroata

Üye
supeer bu astral seyahat gbi riskli ve korkunc dgl dimi bide nerde ilginc sey orda sen valla :kop2:

sen yaptn mi daha okumadm okucm
eklendi.....

denedim bi kes cok garip oldu genelde gozumu kapattgmda bole olmazzzz :S cok enerjik hareket ettireblcgmi hissetim ama gozumu kapatnca bisi olmaz dmi :zong:

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
supeer bu astral seyahat gbi riskli ve korkunc dgl dimi bide nerde ilginc sey orda sen valla :kop2:

sen yaptn mi daha okumadm okucm
eklendi.....

denedim bi kes cok garip oldu genelde gozumu kapattgmda bole olmazzzz :S cok enerjik hareket ettireblcgmi hissetim ama gozumu kapatnca bisi olmaz dmi :zong:

Astral Seyahat gibi korkunçluğu yok :kıskıs: Nerde gariplik orda ben yani :sirit: Denemedim ben ileri ki günlerde denemelerim olacak :)

Heroata

Heroata

Üye
Snrm yapablicem gbi :) balkonda kus vardi odaklandim o goz kirpti ben de ardindan ayni anda koz kurptim 1dk bole surdu kus bana uzun sure bakmaya basladi. Yanina yaklastim (yavasca dgl normal hiZda). Kacma diye icimden bayagi gecrdm kacmadi sonra biraktm odaklanmayi öööeeeeeeeaaaaaaosoaoaoooaoaooaoaoaaoao die bagrdm kus bi kacti :kop2:

aslinda basta kacmamasinin nedeni disarsnin soguk olmasi veya cesaretli olmasi olablr

-----Eklendi-------

Ahahah yine geldi :kop2:

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Snrm yapablicem gbi :) balkonda kus vardi odaklandim o goz kirpti ben de ardindan ayni anda koz kurptim 1dk bole surdu kus bana uzun sure bakmaya basladi. Yanina yaklastim (yavasca dgl normal hiZda). Kacma diye icimden bayagi gecrdm kacmadi sonra biraktm odaklanmayi öööeeeeeeeaaaaaaosoaoaoooaoaooaoaoaaoao die bagrdm kus bi kacti :kop2:

aslinda basta kacmamasinin nedeni disarsnin soguk olmasi veya cesaretli olmasi olablr

-----Eklendi-------

Ahahah yine geldi :kop2:

:aha: :kop2: :d: :ehe: kuş cesaretliydi bence :biggrin:

Preloader

Preloader

Üye
Konu için Saol _kaptan_ . Bu arada bakıyomda kinezilere merak sarmışsın :) gel beraber çalışalım ;) Ben 1 yıldır aero`yla uğraşıyrm.Sana da tavsiye ederim ;)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Konu için Saol _kaptan_ . Bu arada bakıyomda kinezilere merak sarmışsın :) gel beraber çalışalım ;) Ben 1 yıldır aero`yla uğraşıyrm.Sana da tavsiye ederim ;)

:rica: + Hiç sorma vallahi 2-3 gündür kinezi konularına fena sardım yani :naughty: Mart 18-20'si arası askere gideceğim vallahi ama kısa sürede bütün kinezi konularından tatmayı düşünüyorum inşallah :eller:

Preloader

Preloader

Üye
:rica: + Hiç sorma vallahi 2-3 gündür kinezi konularına fena sardım yani :naughty: Mart 18-20'si arası askere gideceğim vallahi ama kısa sürede bütün kinezi konularından tatmayı düşünüyorum inşallah :eller:

İstersen aerokinezi hakkında seve seve yardımcı olurum.Bu arada abi sen büyük çıktın senin yaşlarında bu konuya merak saran azdır. Tebrik ediyorum.Belki yeteneğin vardır yoksa bile içindekileri ortaya çıkarmaya bak :) Bu arada benden sana tavsiye ;) Başlamadan önce kapak çalışması yap.Çok etkili bir yöntemdir. ;) Beni telekinezi.org`da bulabilirsin.Nick`im aynı ;) İyi forumlar... Hadi bol enerjiler sana ;)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi

İstersen aerokinezi hakkında seve seve yardımcı olurum.Bu arada abi sen büyük çıktın senin yaşlarında bu konuya merak saran azdır. Tebrik ediyorum.Belki yeteneğin vardır yoksa bile içindekileri ortaya çıkarmaya bak :) Bu arada benden sana tavsiye ;) Başlamadan önce kapak çalışması yap.Çok etkili bir yöntemdir. ;) Beni telekinezi.org`da bulabilirsin.Nick`im aynı ;) İyi forumlar... Hadi bol enerjiler sana ;)

İnşallah ilerleyen zamanlarda diyeyim güzel kardeşim ki, mağlum askerlik kapıda bi kaç güne aktifliğim düşecektir forumdan yani bilemiyorum belki son ana dek forumdan kopmam bilemem, ama konulara ilgim var inşallah devam etmeyi düşünüyorum hele bi bakalım yaa :tebessüm:

Ulysseus

Ulysseus

Üye
Benim arkadasim en son resimdeki silgiye igne batirip ustune kagit koyup dondurme olayini yapti cok hizli olmasa da donduruyor :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Benim arkadasim en son resimdeki silgiye igne batirip ustune kagit koyup dondurme olayini yapti cok hizli olmasa da donduruyor :)

Gerçekten mi :) ne güzel darısı yarın gün boyunca yapacağım benim denemelerimin başına :D :sirit:

alfonso.552

alfonso.552

Üye
hiç yapan varmı

Üst Alt