Telegram V.3.2.1 [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

hospiti

hospiti

Üye
eyvallah
eyvallah

ALooNeBoy87

ALooNeBoy87

Üye

Bu adresten çeviriler tamamlansa sorunlar çözümlenecek. Yardımcı olabilirseniz seviniriz.

Çeviri için defalarca geliştiricilere ileti göndermeme rağmen çevirmen olarak kabul edilmedim. Ki ben transifex'te bir çok çeviriyi tek başıma yaptım ve de tamamladım. Profilime göz atabilirsiniz:
Telegram'ın official (resmi) sürümünü Türkçe kullanmak için vereceğim dosyayı Telegram'da bir arkadaşınıza ileti olarak gönderin ve daha sonra bu iletiye tıklayıp Türkçe dil yükle'yi seçin. Daha çeviri tamamlanmadığı için %100 Türkçe değildir arkadaşlar.

Telegram Türkçe Dil Dosyası:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Bende gönderdim ekıp ıle konusucam kabul ederlerse eklıycez demıslerdı ama gerı donus yapmadılar. O yuzden bosverın ugrasmayın. Kımsede cevırmesın, bunlara ıyılık yaramaz

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Eklenti Son Sürüme Güncellendi

kskbitek

Üye
türkçe dosyaları üretici firmaya gönderemiyormuyuz orjinal türkçe olmuyor mu

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Ben bir kez gönderiyorum kabul eden ediyor etmeyenlere de yapacak bir şeyim yok. Kendileri bilirler

• Beğen
Tepkiler: DeaDKiSs69

Fatih.33

Üye
hocam bu surumde sohbetlere tikladigim anda program atıyor. sohbetlere giremiyorum. ancak ingilizce surumde sıkıntı yok. sıfırdan silip kurdum olmadı. google playden kurup üzerine yazdım olmadi uygulama tercihlerini sifirladim olmadi

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hocam bu surumde sohbetlere tikladigim anda program atıyor. sohbetlere giremiyorum. ancak ingilizce surumde sıkıntı yok. sıfırdan silip kurdum olmadı. google playden kurup üzerine yazdım olmadi uygulama tercihlerini sifirladim olmadi
Güncellemeyi bekleyin. Bu sorununuzu güncellemede deneyeceğim

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

jeanka

jeanka

Üye
ios sürümüne uygun var mı yada uyarlanabilir mi?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hayır. Ios ıcın jeal break kurman gerek ve ıos uygulamasını turkcelestırmelısın

jeanka

jeanka

Üye
teşekkür ederim. ingilizce devam o zaman :)

hospiti

hospiti

Üye
:alkis:alkis:alkis

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

tuareq

Üye
teşekkürler