Telefonunuzun Imei Numarasından Marka, Model ve Imei Numarasının Orjinal Olup Olmadığını Öğrenin!!

Sponsorlu Bağlantılar

LeGeNDaRY

LeGeNDaRY

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzun Imei Numarasından Marka, Model ve Imei Numarasının Orjinal Olup Olmadığını Öğrenin!!

Bu siteye girerek bütün bu bilgileri öğrenmek çok kolay..TEK YAPMANIZ GEREKEN IMEI NUMARANIZI AAAAAA-BB-CCCCCC-D ŞEKLİNDE KUTUCUĞA YAZMAK.

IMEI Validity Assessment YAZAN YER IMEI NUMARANIZIN ORJİNALLİĞİNİ SİZE SÖYLÜYOR..

FerreT arkadaşımız buna benzer bir konu açmış ama üzülerek söylüyorum konusu tamamen uydurma.Çünkü telefonun kalitesi diye bir şey olmaz..:nono: Ama verdiğim linkteki bilgiler tamamen doğru..Deneyin sizde görünn!!:deal::deal:

• Beğen
Tepkiler: FenerbahceMKA, House.MD, serkanoloji ve 5 diğerleri

Utku

Utku

Üye
:nono:gereksizzz

jeki01

jeki01

Üye
Bencede gereksiz. telefon sorunluysa servise götürcen zaten.

proğramcı_taner

Üye
tşkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Ufuk Özen

Üye
Teşekkürler :) :) :) :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
gereksiz diyen arkadaşlar gereklisini siz yapın ozaman :) güzel olmuş kardeşim eline saglık :)

tapdk

tapdk

Üye
tesekkur

greeenhouse

greeenhouse

Üye
bence gerekli

BuDu

Üye
Gereksiz filan değil,teşekkürler..

Paranoya

Paranoya

Üye
Bencede gerekli birşey ama ordaki boşluklara ne yazcaz çözemedim birtrülü :(

kralmali

kralmali

Üye
usta birz riskli değilmi şimdi biz buraya imei no muzu verdiğimizde bunlar orjinal ayağına imei no muzu kopyalamasınlar ?????

birbenimol

Üye
kardesim ellerine salik gereksiz diyen utansin sahtecilikte yok adamlar nerden bilecek telin modelini seriyi yaziyon hepsi geliyo ellerine salik

Burak

Üye
merak edip yazdım ımei
telefonun markası modeli filan çıktı. ama
bisey olmasın sonra ?

Tehmine_92

Üye
TWK SUPER GEREKLI:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Hakketen tesekkur edirem menim isime yaradi telefonum orijinal tekrar tesekkurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

burakgulcan

Üye
:oke:

woltcaptain

woltcaptain

Üye
telefonun modelini bildi bea:naughty:

1349

Üye
Type Allocation HolderRIMMobile Equipment TypeRIM Blackberry 8100GSM Implementation Phase2/2+IMEI Validity Assessment

>|<
Very likely

Information on range assignment
Est. Date of Range IssuanceAround Q4 2006Reporting BodyBritish Approvals Board of Telecommunications (BABT)Primary MarketEuropeLegal Basis for AllocationEU R&TTE Directive

Information on number format
IMEI Presentation35xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxReporting Body Identifier35Type Allocation Code35487901****** Number937748Check Digit9

Telefonumun IMEI sorgulaması bu şekilde ancak 4 gün önce cihazımın kayıtsız olduğunu söyleyen bir mesaj geldi ve şuan cihazımın ekranında telefona izin verilmiyor diyen bir yazı var ve hiçbir arama yapamıyorum :|

proğramcı_taner

Üye
tşkjkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

azizerkan07

Üye
teşekkürler

salih74

Üye
gerksizzz:bye2:

Üst Alt