Telefonunuzun Ekrani N93 Gibi Yatay Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

ower

ower

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzun Ekrani N93 Gibi Yatay Ekran
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BEN DENEDİM %100 ÇALIŞIYOR
NE YAPNANIZ GEREKİYOR
1)LİNKTEKİ DOSYAYI BİLGİSAYARA İNDİRİP PC YE VE TELE UYGUN MODELİ SEÇİP KURUN
2)BİLGİSAYARDAN VE TELEFONDAN PROGRAMI AÇIP TELEFONDAKİ PROGRAMDAN USB KABLO YADA BLUETOOTH U SEÇEREK CONNCECT DİYİN
3)KARŞINIZA - NUMBER İSTİCEK ONA CANCEL DEDİKTEN SONRA PROGRAM SİZE 2DKLİK BİR ZAMAN TANICAK ÇÜNKÜ PRO fll DEİL BİRAZ BEKLEDİKTEN SONRA AÇILICAK
4)AÇILDIKTAN SONRA TELİNİZİN EKRANI PC DE GÖZÜKÜCEK AMA O ÖNEMLİ DEİL ŞİMDİ YATAY EKRAN İÇİN VİEW/orientation/ORDANDA SONUNCUSUNU SEÇEREK YATAY EKRAN YAPMIŞ OLUYORUZ VE PROGRAMI KAPATIYORUZ..

UYGUN MODELLER
3RD EDİTİON
BENİM TELEFON N73 VE OLDU..
NOT:TELİ KAPATIP AÇTIĞINIZDA TEKRAR DÜZ EKRAN OLUYOR..BUYÜZDEN HEPSİNİ YENİDEN YAPMANIZ GEREKİYOR..
NOT2:S60 6.1 7.1 VE 8.1 DE ÇALIŞMAMAKTADIR(6630 6600 VS)
BUDA LİNK

emeğe yaygı+biraz rep

• Beğen
Tepkiler: siptes, abdullah45, cptalperen ve 30 diğerleri

ozzycan

Üye
supermiş saol ...

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Teşekkürler...

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
activasyon kodu istşiyor

muratfs41

Üye
bu program e250 ye uyuyomu :D sormamışlar daha

safakk34

safakk34

Üye
her zaman yatay ekranmı kalacak?? biraz daha açıklama yapsaydın tam süper olacaktı...!!!

ortioktay

ortioktay

Üye
ewet aktivasyon istiyor

mustafa_94

Üye
eyw. dostum

devran1495

Üye
süerp olmuş

mcan009

mcan009

Üye
saol

--------------- Ekleme ---------------

ya bu site muhteşem tel için başkayere girmiom valla

Danielllspeed

Üye
sağol :)

memohayt

memohayt

Üye
saol

angelm4n

Üye
eyw. çalıştı

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
saol teşekkürler

ffatihh23

ffatihh23

Üye
KARDES BU PROGRAM MADEM S60 V2 DE CALISMIYOR NEDEN BURAYA KONU ACIYORSUN :s

srdrdrml

Üye
teşekkürler bunu kalıcı bir sis proğramı yapablirsen daha iyi olur

corchy

corchy

Üye
güzel

dj mixman

dj mixman

Üye
n70 lerde çalışmıyor haberiniz olsun
paylaşımın için teşekkürler keşke birde tam belirtseydin hangilerinde çalışmıyor diye

gonzales3

Üye
Bu linkte f u l l C R A C K L İ tıklayınız >>>

Not:
Kurulumu; İlk önce indirdiğiniz dosyanın içinde olan "ImageExpoDeveloperEdition_3.4.3" isimli programı bilgisayarınıza yükleyin, kurulum sonunda programı çalıştırmayın çünki - yapıcaz, daha sonra yine indirdiğiniz dosyada bulunan "SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.4.3.S6 0v3. SymbianOS9.1.-ed-BiNPDA" klasörüne girin burdan "-" Klasörüne girin "imageexpodev" isimli dosyayı kopyalayın ve "C:\Program Files\SysOpen Digia\ImageExpo Developer Edition\lib" içerisine yapıştırın - işlemide tamamlandı, son olarak telefonla bilgisayarın bağlanması için gereken yazılımı telefona yükleyelim indirdiğiniz dosyadaki "SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.4.3.S6 0v3. SymbianOS9.1.-ed-BiNPDA" klasörüne girin "ImageExpoDeveloper_S60_30_3.4.3" yazan programı telefonunuza yükleyin ve çalıştırın daha sonra masaüstündeki "ImageExpo Developer Edition by SysOpen Digia" programını çalıştırın telefondan ne ile bağlanacaksanız onu seçin örneğin ben usb ile bağlatıyı telefondan seçtim ve bağlandım. Hepsi bu kadar

Netten alıntıdır.

Netsky™

Netsky™

Üye
süper :D

Üst Alt