Telefonunuz Çalıntı mı, Değil mi ? Öğrenin ...

Sponsorlu Bağlantılar

cagersoy

Üye
Arkadaşlar sorunu buldum firefox dan oluyormus IE ile girdim oldu. Saolun sayfa için bu arada...

canpolat_21

Üye
arkadaşlar diyarbakırın ımeı sorgulama say fasını bulamadım bileniniz varmı

ulaş2875

Üye
Originally posted by Negative@Feb 13 2005, 07:28 PM

ÇALINAN GSM TELEFONLARININ İLLER BAZINDA SORGULANACAĞI LİNKLER

Yukarıdaki adreslere tıklayarak, telefonunuzun çalıntı ihbarları arasında olup olmadıgını ögrenebilirsiniz..

Not:Imei numaranızı *#06# den ögrenebilirsiniz..
Not:Bazı telefonlarda imei numarası 15 karakterden fazla olabilir ( örnek: sonyericsson telefonlar ) bu durumda , imei numarasının ilk 15 hanesini yazabilirsiniz..

Saygılar
[post=11085]Quoted post[/post]​

ulaş2875

Üye
SLM ÇALINTYI TELEFON SORGULAMASINI TEK OLARAKTA YAPABİLİRSİNİZ. sitesine girin orada çalıntı telefon sorgulamayı tıklayın bu kadar kolay :bravoo: :bravoo:

subzer0

Üye
Eskişehirli arkadaşlara duyurulur:

Cepkask sayfasına girince sorgulamada direk İstanbul Emniyet müdürlüğünün sayfası açılıyo.Ona göre ;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
arkadaslar bisi solimmi kac tane telefonu giden arkadasim var hepsi kendilerine gore sistemler uyguladi dilekce,savcilik vs disinda cok iyi hatirliyorum teker teker telefonculari gezip imei numaralari biraktigimizi hic biride geri gelmedi bu yuzden alacagim telefonun calinti olmasi yada olmamasi benim icin onemli dil bu konuyu (cok argo olcak belki ama) ne devlet nede telefoncular sallamiyo :( bu yuzden aldigim telefon calinti olsa bile kimse gelip soracak degilya deyip geciorum benim icin telefonun ozelligi ve acilmamis olmasi onemli gerisi hikaye...ne yazikki :(

abuvice

abuvice

Üye
tamam benimki çalınti değil he he h eh ehee..

barapoglu

Üye
telefonu sıfır alın çalıntı derdi olmasın

muzaffer_sener

Üye
mrb tek adresten butun telefonları ogrenin gerçi ulas arkadasımız yazmış ama bu resmi site
8) 8) 8)

bjknemesis

Üye
güzel arkadaşlarda illa kayıtlımı olması lazım telim asayişe normalini okuyan bi site yokmu

bjknemesis

Üye
hepside asayiş sitesine baglıyor bişey çıkmıyor arkadaşlar normalde orjinal tel kayıtlı olmazmı oda degil ilginç

NurettinS

Üye
ya ayonun warmı???????????

Yıgen

Yıgen

Üye
bılgıler ıcın sagolun yaw

ngnadir2

Üye
ya benim 3510 vardı telim yıılar önce çalındı şimdi ımesini giriyorum göstermiyo devlet işi işteee

Apollon

Apollon

Üye
sağol dostum...............

targa911

Üye
saol

dreamgirls

dreamgirls

Üye
sorun yok... ;)

zartan