telefonun kamerası kafayı yedi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pssaq

Üye
    Konu Sahibi
telefonun kamerası kafayı yedi
5800 kullanıyorum ve telefonu açtığım zaman kamera bazen açılıyor bazen açılmıyor anlayan birileri varsa lütfen yardım etsin
Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefon ne zamandan beri böyle yapmaya başladı.?

pssaq

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bir hafta önce bendeki kişisel cfwnin üzerine orjinal cfw attım o günden beri öyle işte

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
O zaman telefonda bir yedek oluştur.
Menü > dosya yöneticisi > yedekle > yedekleme içeriği :
mesajlar , rehber , ajanda ;
seçenekler yedek oluştur.
Yedek oluşunca hafıza kartını çıkar pc ye tak kart okuyucu ile.
Hafıza kartından backup , cities , resimler , video , müzik ve kişisel dosyalarini (download ettiğin oyun , program ve benzeri) pcye taşı. (backup gizli dosyadır. Pc de gizli ve sistem dosyalarini göster seçeneğini işaretlemen lazım).
Taşıma bitince hafıza kartına format at. (hızlı format işaretini kaldır biraz uzun sürer format ama tertemiz bir kartın olur.)
Format bitince az önce aldığın yedekleri karta geri taşı.
Taşıma işlemi devam etsin biz telefonu elimize alalım. Kapatma tuşu ile teli kapat.
Şu tuşlara sırası ile basılı tutarak telefona hard format at. Yeşil tuş kırmızı tuş kamera tuşu açma düğmesi.
Nokia yazısı gelene kadar bekle (10 - 15 saniye) telefon açıldıği zaman tarih saat ülke konum ayarlarını yap. Yedekleri hafıza kartına geri taşı. Taşıma bitince hafıza kartını telefona geri tak. Dosya yöneticisi > yedekle > geri yükle kısmından mesajlar rehber ajandayı seç ve telefona geri yükle.
Geçmiş olsun. Oyun program ve hack konusunda gerisi sana kalmış ne yaparsan yap.

mahmut4545

mahmut4545

Üye
*#7370# yap düzelir olmazsa yazılımı baştan yükle yine olmazsa donanımsal bi sorun vardı.

pssaq

Üye
    Konu Sahibi
hard format attım düzeldi
İlgilenen herkese teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt