Telefonun Bluetoothunu Bilgisayar üzerinde Kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun Bluetoothunu Bilgisayar üzerinde Kullanma
<span style="color:#3366FF">Başlık biraz Değişik gelebilir, hatta "bu ne demek istiyor ? " diyor olabilirsiniz şuan

Hemen Konuya Giriyorum.

Benim Amacım Telefonun <span style="color:#CC0000">BlueTooth</span> Özelliğini Bilgisayarda kullanmak istiyorum.

yani Telefonu "<span style="color:#3333FF">Bluetooth Adaptör</span>" yapmak istiyorum.

bu mümkünmü ?
</span>

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
sanmam

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
olacagini zannetmiorum,öncelikle bilgisayarla telefonu baglaman gerekcek data kablosuyla baglasan sadece hafızayı gorceksın fonsıyon kullanmam olanaksız yani baglamak icin yine bluetooth kullanman gerekcek bluetoothla bagladıgında bluetooth zaten kullanımda olcak yani senin dediginin olması tek bluetooth,u ayni anda 2 cihazdan kullanman anlamına gelir ki bununda olabilecegini sanmıorum

blackleg

Üye
olmayacak bir işlev

CannYFoX

Üye
öle bişiy olmaz bence

__Midas__

__Midas__

Üye
mümkün değil

blade52

Üye
arkadaşım şu anki tekmik donanımla mümkün değil onu anca wi-fi ile yapabilirsin onun içinde wlan bağlantılı tlf gerekli
neyse ben 6 aylığına yokum askere gidiyorum ısparta il jandarma komutanlığı forumdaki herkese sevgilerimle&#33;...

• Beğen
Tepkiler: MzKARTAL

eon

Üye
bence de imkansiz. cunku donanim olarak telefon bunu desteklemez. 20 ytl&#39;ye blueetooth adapter almaktan baska su baska sansimiz yok yani

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Mesajlar için teşekkürler. Parası İçin Değil Sadece olurunu sordum olursa güzel bişi olur yani data kablo girişi olmayan bir telefonu benim telefon üzerinden bağlayabilme ihtimalini düşündüm. bluetoth ihtiyacım yok. DataKablo mevcut.+ Wireless da mevcut.

Delmira ; Telefonu Modem olarak kullanabiliyoruz ama, Pc Suitte İnternete bağlan Dediğimizde İntenete bağalanabiliyoruz. hatta Bilgisayar Donanım olarak Telefonu modem olarak algılayabiliyor (OTA) şeklinde

Askere Giden arkadaşa hayırlı tezkereler. Yolun açık olsun.

nfsnihat

nfsnihat

Üye
bilgisayarı stereo kulaklık olarak kullanabilirsin. Elimde nokia x3 var. bluetooth menüsünden ses aygıtı tak dediğimde pc'mi buluyor ve bağlanıyor. Müziği çalmaya başladığım an bilgisayarın hoparlörlerinden ses geliyor.. yukarıda yok diyen arkadaşlar bluetooth teknolojisinin mühendisleri galiba ?

Sistemim Windows XP Professional
Telefonum stereo bluetooth destekli X3
Kullandığım ek yazılım Toshiba Bluetooth Stack

dene olduğunu görüceksin kardeşim. Bilip bilmeden yazmayalım arkadaşlar... Gerçi tarihe bakarak ozaman bu sistemin yaygın olmayabileceğini düşünelim ki ben 2005 yılında Nokia 6630 da aynı şeyleri yapıyordum. Saygılar...

jeki01

jeki01

Üye
selam
N79 ya da 6730 c telefonlarda
bluetooth menüsünden ses aygıtı tak dediğimde pc'mi buluyor ve bağlanıyor.
dediğin menüyü bulamadım.
birazda açıklama yapabilirmisin?
iyi akşamlar.

mersimersi33

mersimersi33

Üye
Maxicep sen çok yaşa ben var oldukça senden herşey indirecem bilgi alacam tam 1........... Numarasın

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
sanmam

iness117

iness117

Üye
imkansız değildir ancak elinde bazı yazılımları bulundurman gerekir. Ayrıca bi dünya ayar..

mertkcb

Üye
(h)(h)(h)(h)(h)(h)(h)(h)(h)(h)(h)(h)

Üst Alt