Telefonumu Servise Yolladım Ama Aklıma Takılanlar Var...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumu Servise Yolladım Ama Aklıma Takılanlar Var...
Telefonumdaki Usb Arızası Yüzünden Telefonumu Bu Gün Kahramanmaraştaki Nokia Care'ye Teslim Ettim. Telefonumu Pc'ye Bağladığımda Hiçbir Şekilde Ne Telefon Ne de Bilgisayar Tepki Vermiyordu. Pcye Kablo İle Bağlayınca Telefonun Metal Aksamında Hafif Elektirik Kaçağına Benzer Bir Titreme Oluyordu. Bu Sebepten Dolayı Servise Göstermeyi Düşündüm ve Gösterdim. Bu Gün Kahramanmaraştaki Nokia Care'ye Teslim Ettim.

Oradaki Bir Tanıdığım; ''Usb Portu Değiştirilemeyeceğinden %90 Yeni Cihaz Gönderirler'' Dedi. ''Mesela Hangi Telefonu Yollarlar'' dedim ve Cevaba Çok Şaşırdım:) ''Lumia 800 Olabilir'' dedi. Bence Cihaz Değişimi Olursa Ya sıfır N8 ya da Eşdeğer Özelliklerde Bir Telefon Gelir Diye Düşünüyorum.(ör:603,700,701 vs.)

Sizce Ne Olur? Teknik Servisin Adresi Sizce Güvenilir Bir Firma mıdır?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Evet Lumia 800 Yada 620 Verebilirler

___kaptan___

___kaptan___

Üye
USB portu değiştirilemediğinden mi?? Benim E7-00'ın şarj aleti USB şarj olduğundan bi ara bozuldu şarj soketi, Kayseri Nokia Care'ye verdim soket değişti 1 hafta sonra geri aldım :bilmm

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Evet Lumia 800 Yada 620 Verebilirler

Ooooo Süper O zaman Satar N9 Alırım:) şaka maka cidden Lumia 800 olabilrimi? ya da 620?

- - - Eklendi - - -

USB portu değiştirilemediğinden mi?? Benim E7-00'ın şarj aleti USB şarj olduğundan bi ara bozuldu şarj soketi, Kayseri Nokia Care'ye verdim soket değişti 1 hafta sonra geri aldım :bilmm

Walla kardeşim ben orasını bilmiyorum. belki n8 farklıdır belkide soket değişir n8 im geri gelir. hertürlü bana uyar:) zaten hafiften sıkılmaya başlamış, n9 alma hayalleri kurmaya başlamıştım:) inş. yenisi gelir de n9 alırım:) belkide almam:)

aykut154

Üye
inaşşallah sonuçtan memnun kalırsın kardeş her olasılık memnun edici benim için umarım sende memnun olursun neticeden

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
inş. bende senin gibi 1 haftada alırım telefonumu:) yoksa napıcam ben biladerin 5130 uyla:) bizim biladerde de en ufak tel merakı yok yıllardır aynı tel:)

- - - Eklendi - - -

beyler hevesinizi kursağınızda bırakmak istemem ama benim cihazda da aynı problem olmuştu ve usb entegresini değiştirmişlerdi kvk-kozyatağı servisinde

walla benim için farketmez kardeşim. n8im yapılsa da olur. ama lumia 800 e de hayır demem yani:) gelirse satar n9 alırım belki. tasarımına hastayım çünkü ama ikiside hemen hemen aynı tasarım olduğu için belki satmam kalır. bilmiyorum. servisin ne yapacağına bağlı:)

___kaptan___

___kaptan___

Üye

Ooooo Süper O zaman Satar N9 Alırım:) şaka maka cidden Lumia 800 olabilrimi? ya da 620?

- - - Eklendi - - -

Walla kardeşim ben orasını bilmiyorum. belki n8 farklıdır belkide soket değişir n8 im geri gelir. hertürlü bana uyar:) zaten hafiften sıkılmaya başlamış, n9 alma hayalleri kurmaya başlamıştım:) inş. yenisi gelir de n9 alırım:) belkide almam:)

Açıkcası USB portu değişmeyecek bişey değil, Serviste parça mevcut değilse bir üst servis olarak İstanbul'a gönderirler cihazı ya da parça'nın gelmesi beklenir, ama USB portu mutlaka değişir, hani bu değişim olmaz ise ki zannetmiyorum mutlaka parça değişimi olur, ama sadece USB portu için cihaz değişimi olamaz, ama inşallah dilediğin gibi olur :) :tebessüm:

blackcemre

Üye
Benim E7'dede bir problem var 1-2 dakika kadar telefona baktığımda klavye ışıkları kendiliğinden yanıyor ve kapanmıyor ancak tuş kilidini kapatıp açtıktan sonra düzeliyor yine aynı sorun servise vermeyi düşünüyorum hangi servise vereyim nesi değişir veya telefonumu değiştirirler lumia 620 verirler mi her yolu denedim flashta attım yine aynı problem.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Benim E7'dede bir problem var 1-2 dakika kadar telefona baktığımda klavye ışıkları kendiliğinden yanıyor ve kapanmıyor ancak tuş kilidini kapatıp açtıktan sonra düzeliyor yine aynı sorun servise vermeyi düşünüyorum hangi servise vereyim nesi değişir veya telefonumu değiştirirler lumia 620 verirler mi her yolu denedim flashta attım yine aynı problem.

Vallahi kardeş bu ne derece sorundur bilemem! Ama klavyeyi kapayınca sorun kalmaz dmi :) + Benim için şuandan itibaren E7-00'ım ile ilgili hiç bi sorunu umursamıyorum son 1 buçuk ay daha idare etsin beni sonra istesemde bulamam, o yüzden pek takmıyorum ben sorunları (ciddi olmadıkça) + dediğim gibi klavyeyi yapamak iyi olur :)

blackcemre

Üye
Bide E7'imde Nokia yazısı ekranda bastırdığım zaman ekran kırıkmış gibi bir ses geliyor ve arka kasa biraz gevşeklik var vide yerlerinden sesler geliyor.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bide E7'imde Nokia yazısı ekranda bastırdığım zaman ekran kırıkmış gibi bir ses geliyor ve arka kasa biraz gevşeklik var vide yerlerinden sesler geliyor.

Vallahi kardeş E7 klavyeli bi cihaz olduğundan diye düşünüyorum o bastırınca gelen ses normaldir herhalde ne kadardır kullanıyosun bilemem ama, mesela ben Nokia yazısına bastırınca sorun yok + Ben klaveye kapatıp Nokia yazısı solda kalacak şekilde yan tutup, Nokia yazısının olduğu köşeye ve çaprazındaki köşeye basıp çektikçe tıkır tıkır ediyo :d: bu da benim sinirden yere çarptığımda oldu bariz biliyorum :sirit: o yüzden fazla takıntı yapma yani, dayanamıyosan da ver servise gitsin iyice sıkılarlar :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
büyük ihtımal 701 gelir

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
konu sahibi isteği üzerine :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...