Telefonumu Nasıl Windows Mobile Yaparım?

Sponsorlu Bağlantılar

arslan_arcelik

arslan_arcelik

Üye
aslında swf flash programı ile yapılacak bi uygulama sonrası oluyorda ben sevmedim boşver bence!!!!

realist47

Üye
ardadaş bence sen s60 best xp yaz ve yükle alsana windows:)

waycell

waycell

Üye
ARKADAŞ PİRANHA markalı telefona java yazılımı atılabiliyorda 6600 a neden windows mobile atılmasın.fakat öncelikle öyle bir yazılım yapacak yada uyarlayabilecek birini bulmak lazım saygılar

xkadir61

xkadir61

Üye
Hayır değiştirmek gibi bir şansın yok imkansız ( benim bildiğim kadarıylar ) Bu telefon yahu bilgisayar değil ki istediğin zaman mobile istediğin zaman bilmem ne telefon manyak olur yaa bence hiiç kalkışma negüze 6600 işletim sistemi !!!
yürübe bende geliyorum senle:sopa:

acemi26

acemi26

Üye
ARKADAŞ PİRANHA markalı telefona java yazılımı atılabiliyorda 6600 a neden windows mobile atılmasın.fakat öncelikle öyle bir yazılım yapacak yada uyarlayabilecek birini bulmak lazım saygılar
:zong::lac:olmaz yapılamazdan anlamıyorsunuz hemen oltaya geliyosunuz milette heyacan yaratıyorsunuz :konus: isteyene linkte vericem indirin uyarlayın ozaman:oke:

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
bi arkadaş demiş piranha ya jar atabiliyosun 6600 a nedenwindows mobile atamıcan.

piranha telefon java işletim sistemi üzerine kurulmuştur yani java programları yada oyunları kaldırabilir symbianlar sis leri kaldırır ama işletim sistemleri değiştirmek mümkün olmaz aksini iddia eden varsa kanıtlayabilir burda.

acemi26

acemi26

Üye
bi arkadaş demiş piranha ya jar atabiliyosun 6600 a nedenwindows mobile atamıcan.

piranha telefon java işletim sistemi üzerine kurulmuştur yani java programları yada oyunları kaldırabilir symbianlar sis leri kaldırır ama işletim sistemleri değiştirmek mümkün olmaz aksini iddia eden varsa kanıtlayabilir burda.
aynen dostum katılıyorum sana

sametugba

sametugba

Üye
yapılabilir bir kaç bilgimi güncelleyeyim sizlere nasıl yapılır anlatacağım...

Xsentiys

Üye
böyle bir şey asla mümkün olmaz windows mobile işletim sistemli telefonlar belli bir donanıma sahip cihazlar wm 2003 kurulu bir cihaza donanımı yeterli olmadığı için wm 2005 kurmak imkansızken 6600a kurmak hayal ürünü olur. belki görseli wmye benzeyen bir symbian işletim sistemi mümkün olabilir. ama wm prolarını ve oyunlarını çalıştırmak yine imkansızında fevkinde olur.

asicetin

asicetin

Üye
Arkadaslar sonucuda ben getireyim ülkemizde telefonunu windows yapayım die kandıran telefoncular var yaptıkları sırayla
1-windows teması yüklemek
2-açılış resmini windows açılıs resmiyle degiştirmek
3-baslat menüsü yüklemek
4-içine birkaç pro yüklemesi yapmak (msn mzük çalar gibi)
5-ekranın üstünde bulunan hızlı menü programını yüklemek vs vs
yani bunları maxi cep sitesinden arastırarak zaten bu proları bulabilirsiniz

AHMET2525

AHMET2525

Üye
Bu İmkansız şöyleki mobil telefonlarda işletim sistemi rom sürücüsüne kurulu olur yani Read Only Memory.
ayrıca read only memory olmasa bile desteklmesi fln lazım donanım yapısı olarak uyumsuz

centilmen2009

Üye
arkadasım ben nokia 5800 telefona spb mobile shell 3.0 programını telefona yüklemek istiyorum telefonum bu programı destekler mi

--------------- Ekleme ---------------

arkadasım maxi cep te araştırdım telefonu windows mobile yapma yazılımı yok yardım edersen link verirsen sevinirim

156asd156

Üye
ya bakın benim tel N79 ona ben 2005 yukledim

lokatrem11

Üye
bn bi paket indirdim sadece tema değil herşey istersen forumda ara

--------------- Ekleme ---------------

bn cok aradım ve denedim ama olmadı:vur:ağlarım:

dnzuysl

Üye
Arkadaşklar bende nokia 6600 var ve telefonumun işletim sistemini windows mobile olarak değiştirmek istiyorum.İlk olarak windows mobile 6600'ı desteklermi?İkinci olarak windows mobile el ile yüklenebilirmi yoksa telefoncuyamı gitmem gerekiyor.Her telefoncu bu işlemi yapabilirmi,yoksa büyük çaptaki telefonculara mı gitmem gerekiyor.Ve telefonunu windows mobile yapan arkadaşlar varsa bu işlemin maliyeti bana ne kadara patlar.Lütfen bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa beni bilgilendirsin.

Arkadaşlar duymamış olmanıza şaşırıyorum o ayrı mesele,, bunun yanında 6600 destekliyormu bilmiyorum ama ben de 5800 Xm kullanıcısıyım işletim sistemini windows mobile olarak değiştirmek istiyorum. (bilgisi olan varsa yardım edebilirmi ??) Yakın bir arkadaşımda samsung var (modelini şu anda hatırlayamıyorum. işletim sisteminni windows mobile yaptı ancak nasıl yaptığı hakkında bi bilgim yok. sonuç olarak böyle birşey var :oke:

varyou

varyou

Üye
zaten ne gerek var win mobile ye symbian süper bence

fearless2214

fearless2214

Üye
keşke mümkün olsada 5800a xp kursak sınınsız exe
mükemmel olurdu
ama5800ın hafıza çok düşük
n8e belki olabilir
kimbilir.

caglar_ulus

caglar_ulus

Üye
kadeş senin telefonu bilmem ama benim nokıa c3-00 a oluyor windows mobile kvk servisini aradım c3 e uygun proğramı elimize geçtiğinde getirin yükleyelim 1 hafta sonra dediler

memo1451

Üye
üyle bişi haytta olmazzz

delidumrul.61

Üye
pekı nokia c5-03 e uygulanırmı :D

Üst Alt