Telefonumu kaybettim,telefon rehberim silindi,msjlarım silindi derdine son

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
:oke: EVET YANLIŞ DUYMADINIZ ARTIK TELEFONUNUZ KAYBOLSADA ,REHBERİNİZ SİLİNSEDE KORKMAYIN BU PROGRAMLA SİZ İSTEMEDİKÇE SİLİNMEZ .AYRICA YENİ TELEFON VEYA HAT ALDIGINIZDA TEKRAR YÜKLEYE BİLİRSİNİZ.

Anadolu çocugu

Üye
Kardeş telefonumu ya kayıp ettim yada işyeri servisinde düşürdüm emin deyilim ama ganade sağol programı nasıl indirip kullanacagımızı da yazarsan iyi olur.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt