telefonumdan sıkıldım ne yapabilirim değişik oyun uygulama site ne biliyorsanız yazın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theplayer5800

Üye
    Konu Sahibi
telefonumdan sıkıldım ne yapabilirim değişik oyun uygulama site ne biliyorsanız yazın
başlıkta belirttim oyun uygulama hatta online oyun olursa süper olur telefonmdan soğudum yapıcak birşey yok diye taşımıyorum bile lütfen engin bilgilerinizi benle paylaşın =D

KralBaykus

KralBaykus

Üye
Modeli ne ..?:: .............*

theplayer5800

Üye
    Konu Sahibi
isimden belli oluyor ya 5800

ultrayer6

ultrayer6

Üye
telefonuna quake1 ve quake 2 yükle :D sonra windows 95 kur :D

canım sıkılınca aynı çılgınlığı ben de yapmıştım :D çok zevkli oluyor ve eğleniyorsun :oke:

sitede mevcut fakat birkaç dosya linki kırık, o dosyanın adını google'a yazarak sağlamını buldum ve yükledim ben (ve oldu da)

'Patron

'Patron

Üye
Online oyun:Tibiame , Warspear.

theplayer5800

Üye
    Konu Sahibi
win 95 dedıpn gdesk onu dizayn dosyası ile win7 yapablyorsun ama quake nasıl br oyun?

ahmetc503

telefonuna quake1 ve quake 2 yükle :D sonra windows 95 kur :D

canım sıkılınca aynı çılgınlığı ben de yapmıştım :D çok zevkli oluyor ve eğleniyorsun :oke:

sitede mevcut fakat birkaç dosya linki kırık, o dosyanın adını google'a yazarak sağlamını buldum ve yükledim ben (ve oldu da)
ne işe yaradı :allalla::allalla: symbıan değişiyomu bi düşünelim:hmmm:hmmm

theplayer5800

Üye
    Konu Sahibi
hayir ama gdesk o işte iphone htc ve win7 tasarımınada dnuseblyr gdesk ve yardmcı programlarını yukleyp gdesk wetpaint'ten de tasarımları indrblrsnz

----------Eklendi @ 12:15:21 ---------- Yazıldı @ 11:47:57 ----------

tibiame metin2 gibi warspeara bakcm keşke wolfteam oynansa :D

oguzhaneyerci

oguzhaneyerci

Üye
metin 2 nasıl oynanıyoki
imkansız 128 mb ekran kartı gerekiyo onu nasıl yapcan windows 95 olurda :sopa:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt