Telefonum Su Geçirdi Ve Olanlar

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum Su Geçirdi Ve Olanlar
Merhaba arkadaşlar benim sürekli kullanmış olduğum note 3 cihazı bugün sabah kalktığımda açılmıyordu. Sebebini tam anlaymamistim evelsi gün serçe yere düşmüştü ve seminde biraz birikmiş su vardı. Eve geç saatte geldiğim icin bir daha telefona bakamadım. Sabah baktığımda sadece bildirim ledindeki ışıklar yandı şaşırdım noluyor diye.? Sonra samsung un S3 için yaptığı su geçirme afişini hatırladım ve ilk olarak bataryayı soktum s-peni bir kenara koydum ve kapakla bataryayı çıkardım. Biraz bekledim ve aklıma pirinç taktiği geldi pirince koydum ve yarım saat beklettim ardından samsung note 3 yazısı geldi gerisi gelmedi. Sonra tekrardan pirinç içine koydum ve bu sefer 2 saat beklettim. Açmak için 2 3 kez bataryayı söktüm taktım en sonunda yeşil bir ekran geldi ve sim kartla sd yi çıkardım. 1 kez kilit ekranı tuşuna baktım ve AMAN ALLAHIM dedim :D eğer ben o telefonu bozsaydım eminim ki babam üniversiteye kadar takoz bir tane telefon verirdi :D Siz siz olun benim gibi 2000 tl lik cihaz alıpta su geçiren almayın!

Zamanınızı ayırdığijiz için teşekkür ederim.

Serhan

Serhan

Üye
Aferin :oke:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
DrugHacker

DrugHacker

Üye
Su geçirmeyen telefon yoktur, suya dayanıklı telefon vardır.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Hiç okumadım :D

SHS

SHS

Üye
bende pirinç dicektim, yapmışsın

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N