Telefonum (Iphone) nerdeee???? islik calin yerini belli etsin ;) Super bir Program

Sponsorlu Bağlantılar

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum (Iphone) nerdeee???? islik calin yerini belli etsin ;) Super bir Program
programın mantığı şu istediğiniz sesi yada müziği tanıtıp ipa açıkken üstteki power tuşuyla telefonu uyku moduna almak, daha sonra telefonu bulmak istediğinizde tanıttığınız sesi yada müziği çalmak ardından iphone burdayım diye ötmeye başlıyor. ben ıslık tanıttım...

link:

• Beğen
Tepkiler: IIISuSKuNIII, Revengeful, seker_boy ve 3 diğerleri

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
güzel programa benziyor denıyelım bakalım saol :D

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
guzel program ilkan tşk

similes

similes

Üye
ya ben o siteden indiremedim hatta uyuz oldum :))) bunu rapidshareye upload etmeniz mğmkün değilmi ??

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
ya ben o siteden indiremedim hatta uyuz oldum :))) bunu rapidshareye upload etmeniz mğmkün değilmi ??

url adresinin orada save your pc yazisi var clik here yazan yere bastiginiz zamn geri sayima baslar sifirlandigindada sure dosaya bilgisayarin onune gelir kabul etmen icin ;)

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
super program inderemeyenlar için

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
tesekurler engin abi destek icin :)

mehmet_arısoy

mehmet_arısoy

Üye
harikaymış

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
denedim program çalışmıyor acaba nerde yanlış yaptım yardımcı olursanız sevınırım :)

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
denedim program çalışmıyor acaba nerde yanlış yaptım yardımcı olursanız sevınırım :)

ilk once bir ses seciceksin daha sonra recordinding de bi sana ait olcak gizli bir ses cikarcaksin islik gibi mesela en sonundada activate bascaksin programi kapatmadan usteki kapatma tusu ile dusuk moda al ve islik cal otomatik telefonun otmeye baslicaktir

shanimoglu

Üye
hoş bir uygulama fakat arka planda çalışsa dahada bir güzellik katacakmış.

mehmet_arısoy

mehmet_arısoy

Üye
ellerine sağlık teşekkürler

codepc

Üye
emegine saglık mükemmel program daha ne yapsın telefon bir tek kahve yapmıyor yakında onuda yapar

Aqua Rayo

Aqua Rayo

Üye
bu programı nasıl telefonu yükleyebiliceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirm. teşekkürler.

seker_boy

Üye
süper:oke:

Üst Alt