Öneri Telefonum 4.5G Destekliyor Ama Turkcell Hayır Diyor

Sponsorlu Bağlantılar

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum 4.5G Destekliyor Ama Turkcell Hayır Diyor
Merhabalar Lg Türkiye garantili LG X CAM aldım telefonum 4.5G yi destekliyor ama Turkcell e mesaj attığımda hattımın desteklediğini ama telefonumun desteklemediğini söylüyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba şuan sadece 3G ile bağlanabiliyorum...

Parasını ödediğimiz halde operatörlerin beceriksizlikleri yüzünden hizmetlerden yararlanamıyoruz.Yazıklar olsun...

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bayiye gidip telefon bilgisini düzeltmeyi denedin mi ? Telefon bilgisi eski olabilir.

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Bayiye gidip telefon bilgisini düzeltmeyi denedin mi ? Telefon bilgisi eski olabilir.
Hayır bayiye gitmedim ama Turkcell ile görüştüm cihazınızda sorun olabilir servise verim diyor şaka gibi :) telefonumda sorun olmadığı sorunun Turkcellden kaynaklandığını anlattım bakalım cevap bekliyorum...

Turkcellden gelen cevap ;
Hattınız ile ilgili sorun bulunmuyor. Cihazınızın teknik servisi ile görüşmenizi rica ederiz.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hayır bayiye gitmedim ama Turkcell ile görüştüm cihazınızda sorun olabilir servise verim diyor şaka gibi :) telefonumda sorun olmadığı sorunun Turkcellden kaynaklandığını anlattım bakalım cevap bekliyorum...
Kullanılan cihaz IMEI sine göre son birkaç ay içerisindeki kullanıma bağlı olarak değişiyor cihaz bilgisi mesela turkcell online işlemlere giriş yap cihaz bilgisi orada gözükecektir bir bak oradan yeni cihazınız mı yoksa eski cihazınız mı gözükmekte. Müşteri hizmetleri yardımcı olacaktır.

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Kullanılan cihaz IMEI sine göre son birkaç ay içerisindeki kullanıma bağlı olarak değişiyor cihaz bilgisi mesela turkcell online işlemlere giriş yap cihaz bilgisi orada gözükecektir bir bak oradan yeni cihazınız mı yoksa eski cihazınız mı gözükmekte. Müşteri hizmetleri yardımcı olacaktır.
Online işlemlerde cihaz bilgisi görünmüyor yoksa ben mi bulamadım tam olarak hangi bölümde gösteriyor ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Online işlemlerde cihaz bilgisi görünmüyor yoksa ben mi bulamadım tam olarak hangi bölümde gösteriyor ?

Giriş yapıncı hesabım sayfasına girip sol tarafta numara ve profil resmi vardır orada telefon numarasının yanında telefon bilgisi mevcuttur, eğer hiçbirşey gözükmüyor ise müşteri hizmetleri ile çözebilirsin.

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi

Giriş yapıncı hesabım sayfasına girip sol tarafta numara ve profil resmi vardır orada telefon numarasının yanında telefon bilgisi mevcuttur, eğer hiçbirşey gözükmüyor ise müşteri hizmetleri ile çözebilirsin.
Evet hiçbir şey gözükmüyor müşteri hizmetlerinin kendine hayrı yok servise gönderin diyor yinede teşekkürler...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Evet hiçbir şey gözükmüyor müşteri hizmetlerinin kendine hayrı yok servise gönderin diyor yinede teşekkürler...
Daha üst birisine yada teknik konuya hakim birini telefona isteyin yoksa şikayet edeceğini vs ile biraz üstüne gidersen birşey yapabilirler.

Üst Alt