Telefonu Jack girişinden televizyona bağlamak

• 1 Ekim 2012
  • 4412 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aslında denemek lazım :) Babamın nokıa 6220c telefonunu aldığında kutusundan çıkmıştı ve televizyona bağlanıyodu ama ne yazıkki jack 3.5mm den daha küçük :)

2. yapılır bende bazen TV ye bağlayarak kullanıyorum.ama görüntü kalitesi telefonun ekranında çok daha güzel.çünkü SGS ve Galaxy W Hd TV çıkışını desteklemiyor.telefonun ekran çözünürlüğü ne ise onu yansıtıyor (800*480) küçük bir ekrana bağlayacaksan sorun yok ama 106 ekran TV de berbat gösteriyor

seytan_avcisi bunu beğendi.
  3. ben babamın n95-8GB'tının kutusundan çıkan kabloyla 5800'ı ve c6-01'imi bağlamıştım muadil cihazlarda büyük ihtimalle bağlanır ama samsunglarda falan hiç denemedim aklıma girdiniz len eve gidince bakacam oluyomu diye :ehe

4. Nokia x6 tv kablosuyla Denedim galaxy w sadece ses geliyor görüntü yok galaxy s ile de denedim görüntü var

i8150 cihazımdan Tapatalk ile yazılmıştır

5. n95-8GB'tın kablosuya s3'te denedim ne ses var ne görüntü

6. Yalnız bu işlem girişe zarar verir mi ki??

7. beyler ucuz bi kablo mu adı nedir denemekten zarar gelmez 5-10 liraysa alayım

8. 30-40 TL civarı diye biliyorum,gittigidiyor'dan alabilirsin ama bak benim s3'te orijinal rom olduğu halde kabloyu tanımadı düşün yani :oke:

bizimkiler USB'den HDMI'a çevriliyor belki ondandır ama tanımadı işte :ağlarım:

9. SIII'te HDMI yok muydu ki?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 04:21