Telefonu elimden düşürmeyeceğim bir oyun lazım

tmytrnc_

Üye
*farm frenzy şiddetle tavsiye ederim abim 2 kere yeniden basladı oyuna

Tepkiler: KinG CrazY
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 5800'ım hakkı rahmetine kavuştu en son önerdiğiniz oyunları oynayamadım aslında bozulduğuna seviniyorum çünkü hiç sevmiyordum

tmytrnc_

Üye
geçmiş olsun kardesim sorun nedir belki yardımlarımız dokunur

Konu Sahibi
geçmiş olsun kardesim sorun nedir belki yardımlarımız dokunur

kardeşim sanırım batarya bozuldu ama ben sinirlendim ve telefonun içine ettim çünkü bu 5. bozuluşu zaten durmadan kapanıyor kasıyor kendi çektiği 1 dk lık videoyu bile oynatırken kasıyor v60 a güncelledim daha da kasmaya başladı bıktım artık zaten tuğla gibi telefon sadece müzik dinlesem bana yeterde onu bile yaptırmıyor kapanıyor falan en sonunda bıktım aldım makası iç dış telefonu pert ettim zaten hatalı ürün diye 300 tl ye aldık

tmytrnc_

Üye
Geçmiş olsun :-) ben v52 de çok hata alıyordum cfw ye döndüm sıkılınca tekrar ofw ye döndüm şimdi canavar gibi bi deneseydin

tmytrnc_

Üye
hayırlısı olsun inş hoşuna gidecek bir telefon alırsın

mega tower oyununu bitirdim. guzel oyundu. son saldirida bile halen silah eklemekle oyunun nasil bittigini anlamadim. zorlastiracaklar diye oyuncu biktirtiyorlar. ama yinide guzeldi.

Jan

Üye
E hani namaz kuran ahiret cennet cehennem Allah !!! Elinden düşürme sen o telefonu Hesap günü görürüm seni

herkese tesekkur ederim oyu onerileri icinn

haa pardon okumamısım walla kusura bakma

mhmtkrtp

Üye
the room serisini oyna. bulmaca taarzı

Onur K.

Üye
Zamanında farm frenzy oynardım. Köyü basan ayıları yakalamak bayağı eğlenceliydi.