TelefonRehberim Kampanyası çekilişle 100 kontör kazan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cool_eagle

Üye
    Konu Sahibi
Eylül ayı içerisinde rehberinizi Turkcell TelefonRehberim servisi ile ÜCRETSİZ yedekleyin, çekilişle belirlenecek ve 100 kontör/25 dakika kazanacak 1000 kişiden biri olma şansı elde edin.

Rehberinizi ücretsiz yedeklemek için hemen 2222'ye YEDEK yazıp, gönderin.
Turkcell TelefonRehberim servisi tamamen ücretsiz bir servistir. Detaylı bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kampanya sadece bireysel abonelerimiz için geçerlidir.


Hediye kontörler sadece Turkcell'den Turkcell'e SES aramalarında 30 gün boyunca kullanılabilecektir.
Kampanyadan yararlanmak için abonelerimizin telefonlarının senkronizasyon menüsünden Turkcell TelefonRehberim'i seçip senkronizasyon yapmaları yeterlidir. 8-30 Eylül tarihleri arasında her senkronizasyon yapmış bireysel Turkcell abonesi kampanyaya katılmış sayılacaktır
.

Kampanyada sadece ilk senkronizasyon için geçerlidir, birden çok senkronizasyon yapan abonelerimizin sadece ilk senkronizasyonları geçerli olacaktır, kampanyaya 1 abone sadece 1 kere katılım şansı elde edebilir.

Kampanyadan ödül kazanımı çekiliş ile olacaktır. Ekim ayı içerisinde 1000 kişi çekiliş ile belirlenip kendilerine tanımlamaları yapılıp, sms ile bilgilendirileceklerdir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt