Püf Noktası Telefondan Sahte Arama Nasıl Yapılır ?


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Günümüzde akıllı telefonların artık günlük yaşantımızın en önemli parçası haline geldiği inkar edilemez bir gerçek. Sayısız özelliği tek bir ekran üzerinde bizlere sunabilen akıllı telefonlar yeri geliyor zor anlarımızda bizi birçok farklı durumdan kurtarabiliyor. Bunlardan en önemlisi de durmak istemediğiniz bir ortamdan çıkma konusunda telefonunuzun size yardımcı olması diyebiliriz.

Öncelikle durmak istemediğiniz ve en kısa sürede bulunduğunuz ortamı terk etmek istediğiniz zaman imdadınıza telefon yetişecektir. Bu gibi durumlarda sahte arama özelliğini kullanarak kendinize sahte arama yapabilir ve telefon çalıyor bahanesi ile bulunduğunuz ortamdan kalkarak uzaklaşabilirsiniz. Telefondan sahte arama yapmak için kullanılan en popüler uygulamalardan biri olan Fake Call sayesinde istediğiniz numaranın istediğiniz isim ile size çağrı yapmasını sağlayabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip cihazlar için tıklayarak diğer taraftan Android işletim sistemine sahip cihazlar içinse tıklayarak Fake Call yani sahte arama yapma uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Benzer Konular

Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
157
Eren Değerli
Buğra
Cevap
1
Görüntüleme
200
Kaworu Nagisa


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt