Telefondan PC'ye DLNA

Sponsorlu Bağlantılar

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan PC'ye DLNA
Arkadaşlar Telefon ekranını pc ye verebiliyorum fakat pc ekranını telefona vermenin bir yolu var mı acaba? cihaz s3 mini

Superfan

Superfan

Üye

Teamviewer felan olmuyor mu?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Bu program işe yarıyor mu peki? Ben bilgisayardan yaptıklarımı bir yandan da telefonla izlemek istiyorum

Superfan

Superfan

Üye
Bunlarla direk bilgisayarı kontrol edersin.

Superfan

Superfan

Üye
O da senin dediğine pek uymaz

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Yani ben bilgisayarda film izlerken telefondan da aynı anda izlemek istiyorum bunu yapamaz mıyım?

Superfan

Superfan

Üye
Yapılabilir olması lazım. PC ye geçince biraz bakarım.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim bekliyorum şimdiden teşekkürler

Superfan

Superfan

Üye
Bak şu var.

Arkadaşım biraz bekle. Şu an bir araştırma yapıyorum. Eğer sonuca ulaşırsam herkesin işine yarayacak bir şey.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim dediğim gibi film izlerken pc dekini telefona istiyorum. Yani dlna daki gibi telefondakini pc ye değil :D bu arada gerçekten sağol

Superfan

Superfan

Üye
Tamam kardeşim dediğim gibi film izlerken pc dekini telefona istiyorum. Yani dlna daki gibi telefondakini pc ye değil :D bu arada gerçekten sağol

Bu paylaştığım uygulamanın çalışması lazım. Yani bak, eğer tek istediğin film izlemek ve dosya göndermek ise o iş kolay. Sen bana tam olarak öyle demedin.

Bak şu uygulama işe yaramalı yani.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Yani benim genel olarak yapmak istediğim bu. Hani tek tek yapılanları görmek istemiyorum. Sadece film müzik vs bunları telefondan yönetmek değil pc den yönetmek istiyorum. İzlediğim filmin direk telefona çıkmasını istiyorum. bu uygulama o işi görür mü?Şu an indiriyorum uygulamayı sonucu yazarım kardeşim.

Superfan

Superfan

Üye
Yani benim genel olarak yapmak istediğim bu. Hani tek tek yapılanları görmek istemiyorum. Sadece film müzik vs bunları telefondan yönetmek değil pc den yönetmek istiyorum. İzlediğim filmin direk telefona çıkmasını istiyorum. bu uygulama o işi görür mü?Şu an indiriyorum uygulamayı sonucu yazarım kardeşim.

Evet kullanabilirsen işini görür.

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim kesinlikle işe yaradı ve mükemmel bi uygulama yalnız bunun pc için olanını da yüklemek gerekiyor. Sonra pc içindeki her dosyaya ulaşıp açabiliyorsun :tşk:

Superfan

Superfan

Üye
Bu tarz uygulamarın hepsi pc yazılımı istiyor

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@