telefondan fotomontaj yapın beyler

Sponsorlu Bağlantılar

Buraxlive

Buraxlive

Üye

biliyorum anlatamadim ama :D kadının orda bi tane direk varya onun hemen bitişiğinde çocuğun resmi var. resmin altına bak kaldırımdaki taşlarda nese en iyisi resme çizim öyle anlatam :D

kırmızı ile çizdiğim yerlere dikkat

Bende anlamadim ve merak ettim :D

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
hocam kadını durdugu yere bak diregin hemen yanında. ama bide resimn oldgu yere bak dha uzalta. ve kız diregin ordan resmi öpüo?

PriZm

PriZm

Üye
hocam kadını durdugu yere bak diregin hemen yanında. ama bide resimn oldgu yere bak dha uzalta. ve kız diregin ordan resmi öpüo?
yoo uzakta değil arada bir paket taş fark var sadece.arada max yarım metre fark vardır. :D

Edit:Senin gözlerin bozuk :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
arkadaslar bu siteye girip isteğin bolümü seç resmini seç go de ve karşınıza fotomontaj yapılmıs olacak buyru site budur
bu da yaptığım bir resmim nasıl olmuş

Zalimler Collection :)

konu için teşekkürler :evet: :ehe

- - - Eklendi - - -

güzel tespit :ehe :D AFASFGASGASFASFASFASFS :D :D :D

PriZm

PriZm

Üye
Ben halen şu resim olayını anlamış değilim :D kız ile resim arasında en fazla 15-20 cm fark var nasıl direğin ordan öpüyor :D birisi bana detaylıca anlatabilirmi yoksa meraktan çatlar konuyu spamlarım :ehe

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
Ben halen şu resim olayını anlamış değilim :D kız ile resim arasında en fazla 15-20 cm fark var nasıl direğin ordan öpüyor :D birisi bana detaylıca anlatabilirmi yoksa meraktan çatlar konuyu spamlarım :ehe

hocam bi daha resimle anlatacam bu sefer anliyacan :D

PriZm

PriZm

Üye
Ya biz körüz yada sen körsün :D

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
Ya biz körüz yada sen körsün :D

ben kör olsam dikkat etmezdim orayı. bi mantık hatası var orda.. bi dikkatli bakın oraya. bi kadına bakın birde çocuğun fotoğrafının olduğu çerçeveye bak. 2 ihtimal var. ya çerçeve direğe sabit. bayrak gibi. yada bi hata var orda ;) neyse boşwer ya :D

PriZm

PriZm

Üye
Halen daha anlamış değilim.Ve bu konuya bakan kimseninde anladığını sanmıyorum :ehe

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
videolu anlatım mı yapsam ne :D

PriZm

PriZm

Üye
Valla iyi olur bi *** anlamadım :ehe

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
o.d akadslar umarim begenmissiniz benim rsmimde unlu oldu ustunu cizik atmissiniz cok ayip :D

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
hort :ehe

malicim

malicim

Üye
Süper ya eyvallah

Üst Alt