Yardım Telefondaki Fw yi Yedekleme

Sponsorlu Bağlantılar

zahod

zahod

Üye
    Konu Sahibi
Telefondaki Fw yi Yedekleme
Arkadaşlar ben telefona cfw yükleyecem fakat eğer olurda beğenmezsem eski yazılımıma geri dönmek istiyorum ve bunun için şuan ki telefonumun üzerinde bulunan fw yi yedeklemem gerekiyor. Orjinal fw yükle demeyin çünkü kendi fw'm de bir sürü programım dosyam vs. var o yüzden kendiminkini yedeklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim telefondaki yazılımı fw dosyalarına nasıl dönüştürüp phoenixle yükleyebileceğim dosyalar haline getiririm bir program falan var mı bunun için acil yardımınıza ihtiyacım var

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
@anılbaran hacı yedekleme var mı

anılbaran

anılbaran

Üye
Hatırlamıyorum yoktu sanrm en son hatrladgm.Ama yedekleme uygulaması varsa Nokia için öyle yaparsın uygulamaları yedeklersin sonra istediğim romu yüklersn . Ya da Nokia pc suit üzerinde yedekleme var diye hatırlıyorum onada bakman lazm.En temizide uyg. Setupalrını toplyacan autoinstal diye bi uygulama vardı onla toplu olarak yükleyecen

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
zahod

zahod

Üye
    Konu Sahibi
Hatırlamıyorum yoktu sanrm en son hatrladgm.Ama yedekleme uygulaması varsa Nokia için öyle yaparsın uygulamaları yedeklersin sonra istediğim romu yüklersn . Ya da Nokia pc suit üzerinde yedekleme var diye hatırlıyorum onada bakman lazm.En temizide uyg. Setupalrını toplyacan autoinstal diye bi uygulama vardı onla toplu olarak yükleyecen

Peki cfw yi beğenmeyip ofw yi tekrar yüklediğim zaman ofwde menüde hangi programlar olur mesela hard formatta en ufak bişey kalmıyor ofw de öyle mi ? Daha önce hiç atmadım flash

anılbaran

anılbaran

Üye
Peki cfw yi beğenmeyip ofw yi tekrar yüklediğim zaman ofwde menüde hangi programlar olur mesela hard formatta en ufak bişey kalmıyor ofw de öyle mi ? Daha önce hiç atmadım flash
Stock olarak ne geliyorsa onlar olur sadece

zahod

zahod

Üye
    Konu Sahibi
Stock olarak ne geliyorsa onlar olur sadece

Stockta gelenlerin ne olup olmadığını nerden öğrenebilirim ? Eğer herşey giderse bir sürü şey yüklemem gerekicek ofw atınca. Bazı programların çalışması için falan bir sürü şey gerekiyor

anılbaran

anılbaran

Üye
Stockta gelenlerin ne olup olmadığını nerden öğrenebilirim ? Eğer herşey giderse bir sürü şey yüklemem gerekicek ofw atınca bazı programların çalışması için falan bir sürü şey gerekiyor
Flash attnga silinir herşey anlamadım sanrm.Telefonu ilk aldgnda ne geliyor içinde onlar gelir muhtemelen ofw ye döndüğünde öyle olur yani .

zahod

zahod

Üye
    Konu Sahibi
Flash attnga silinir herşey anlamadım sanrm.Telefonu ilk aldgnda ne geliyor içinde onlar gelir muhtemelen ofw ye döndüğünde öyle olur yani .

Sanırım bu konuda en mantıklısı tüm uygulamaların setup larını yedekleyip auto installer ile tekrar kurmak orjinal fw ye döndüğümde. Peki cfw den ofw ye dönerken phoenixte bir fark var mı yani normal cfw yükler gibi yüklüyoruz ofw yide değil mi ? Forumda çok fazla konu olunca kafam biraz karışık :)

anılbaran

anılbaran

Üye
Hatrlmıyorum ama bi fark diye hatırlıyorum yine yükleyeceniz cfw yapımcısına danısmanızda fayda var

zahod

zahod

Üye
    Konu Sahibi
Hatrlmıyorum ama bi fark diye hatırlıyorum yine yükleyeceniz cfw yapımcısına danısmanızda fayda var

Bu konuda bilgili birisini bulmam lazım cfw yüklemek istiyorum ama ofw ye dönmek istersem bi problem çıkmasın sonrada :) Neyse verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ;)

anılbaran

anılbaran

Üye
Rica ederim