Telefondaki Fw yi Yedekleme

Sponsorlu Bağlantılar

zahod

zahod

Üye
    Konu Sahibi
Telefondaki Fw yi Yedekleme
Arkadaşlar ben telefona cfw yükleyecem fakat eğer olurda beğenmezsem eski yazılımıma geri dönmek istiyorum ve bunun için şuan ki telefonumun üzerinde bulunan fw yi yedeklemem gerekiyor. Orjinal fw yükle demeyin çünkü kendi fw'm de bir sürü programım dosyam vs. var o yüzden kendiminkini yedeklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim telefondaki yazılımı fw dosyalarına nasıl dönüştürüp phoenixle yükleyebileceğim dosyalar haline getiririm bir program falan var mı bunun için acil yardımınıza ihtiyacım var

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Yedeklemeye bi program yok ama mesela modlar E: ve C: de.O hafızaları ayrı ayrı klasör olarak kopyalayıp orjinal fw attıktan sonra tekrar private resource vb klasörleri hangi hafızadan kopyaladıysan oraya tekrar atıp kullanabilirsin :oke:
Ama C: de sorun çıkarır mı bilemiyorum :hmmm Çıkarmaz ya :)

achambo

achambo

Üye
yok olmaz orjinal dosyalar mevcut cfw yi elinde tutsan yeter:)

Symbianizer

Symbianizer

Üye
yok olmaz orjinal dosyalar mevcut cfw yi elinde tutsan yeter:)
Arkadaş telefona modlar uygulamış.cfw attıktan sonra beğenmezsem şuanki modları fw ye nasıl yedekleyebilirim diyor ;)

zahod

zahod

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş telefona modlar uygulamış.cfw attıktan sonra beğenmezsem şuanki modları fw ye nasıl yedekleyebilirim diyor ;)
Aslında sorum şöyle olmalıydı ; cfw yükledikten sonra yüklediğim cfw yi beğenmezsem orjinal fw atarsam telefonda hangi uygulamalar olur telefonda hard resette herşey gidiyor sistem programları bile orjinal fw atıncada öyle mi olucak ?