Yardım telefonda dik haldeyken çektiğim fotolar pc de yan çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
yan çektiğin video her yerde yan dik çektiğin video her yerde dik çıkıyor zaten keşke o kadar para bayılmadan öne kullanmayı öğrenseydin...
kullanmayı öğrenmek mi? senden öğrenecek değilim. okumadım sayıyorum. bunu söyleyeceğin en son kişi bile olamam. konuyu hiç anlamamışsın bile.

turancen

turancen

Üye
kullanmayı öğrenmek mi? senden öğrenecek değilim. okumadım sayıyorum. bunu söyleyeceğin en son kişi bile olamam. konuyu hiç anlamamışsın bile.
Kardeş bir öneride bulunayım, şöyle yapmayı dene, fotoğraf çekerken yan çevir bir tane çek, sonra dik tut, ondada bir tane resim çek, sonra tekrar dik çekmeye devam et, o zaman belki düzelebilir.

Yardım etmek yerine çomak sokmak hiçbir insanlığa sığmaz zaten. boş ver takma kafana

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bilgisayarda sıkıntı olabileceğini düşündüm. bugün arkadaşımın windows 10 işletim sistemi yüklü bilgisayarında test ettim. hiçbir sorunla karşılaşmadım. sıkıntı bilgisayarda, yardımlarınız için teşekkürler. konu kapatılabilir.
Kardeş bir öneride bulunayım, şöyle yapmayı dene, fotoğraf çekerken yan çevir bir tane çek, sonra dik tut, ondada bir tane resim çek, sonra tekrar dik çekmeye devam et, o zaman belki düzelebilir.

Yardım etmek yerine çomak sokmak hiçbir insanlığa sığmaz zaten. boş ver takma kafana
kardeş dediğini yaptığım halde aynı sorunları yaşamaya devam ediyordum. bilgisayarda sıkıntı olabileceğini düşündüm. bugün arkadaşımın windows 10 yüklü bilgisayarında test ettim. hiçbir sorunla karşılaşmadım. sıkıntı işletim sisteminde, yardımlarınız için teşekkürler. konu kapatılabilir.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

pardon hocam zaten soruyu soranda sen değilmişsin bende hiç çözüm önermeden direkt laf sokuyorum falan özür dilerim senin gibi bir dev'e söylenecek söz değildi affet beni

benim yaptığım gerçekten insanlığa sığmaz ya o kadar çözüm önerdikten sonra bana atılan lafa karşılık vermem bir insanllık ayıbı kendimden utanıyorum...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
pardon hocam zaten soruyu soranda sen değilmişsin bende hiç çözüm önermeden direkt laf sokuyorum falan özür dilerim senin gibi bir dev'e söylenecek söz değildi affet beni

benim yaptığım gerçekten insanlığa sığmaz ya o kadar çözüm önerdikten sonra bana atılan lafa karşılık vermem bir insanllık ayıbı kendimden utanıyorum...
Haksız Olduğunun Farkındamısın?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
siz öyle dediniz diyemi ?
Hayır Böyle Bir Sorun Var Ortada Sanırım Konunuz Başındakı Yazışmaları Okumadınız O Yüzden Olaylar Karişmiştir Diye Düşünüyorum 2 Günlük Dünyada Kimsenin Kimseyi Kırmasına Gerek Yok 2 de Bir Bildirim Geliyor O Kadar Parayı Vermeden Filan Gerek Yok Diye Düşünyorum Bu Tür Tartışmalara Helalleşinde Kapansın Konu :spr

• Beğen
Tepkiler: H0lligan ve FK5896

Üst Alt