Telefona Format Atmak & Fabrika Ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

mesut007

Üye
valla ben en iyi 6600 derim hem ucuz hem de mükemmel.daha ne olsun...

BARZO

Üye
ya arkadaş varya senin elini öpmek lazım beni öle bi dertden kurtardın ki ...
gerçekten şu ana kadar okuduğum en yararlı bilgiydi teşekkür ediyorum ;;)

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
bu nokia lar için galiba...36XX serisinde çalışmaz denildiğine göre...

ozi88

Üye
eyw. kardeşş

yasinbilgin

Üye
:artı: ARKADAŞLAR PHILIPS COMCODER'İN BÜTÜN S60 SERİSİ İÇİN BİR MOBIL CLIP SERVİSİ OLDUĞUNU BİLİYORMUYDUNUZ(FUUL EKRAN KLİP SEYRETME).AMA SADECE 3GP TİPİ KLİPLERİ DESTEKLİYOR YANİ RM BUNA UYMAZ!!!!!!!!!! :artı:

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
hımm güzel ama alakasız bir yerde yazılmış..

peugeot_1320

Üye
;;) peki 6600 da nasıl versiyonunu yükseltebilirim. telefoncu yapıyor hatta video kaydını uzatıyor buna ne diyebilirsiniz? ;)

altn_ozlm

Üye
wallah helal olsun yaaa ne diyeyim :artı:

grayboy

Üye
hard format atarken pin kodunu girdikten sonra mı basıcaz 4 tuşa. ayrıca yes tuşu telefonu cevaplama tuşumu?

ben de 6630 var 4 tuşa basılı açınca pin kodunusoruyor format atmıyor acil yardım.

bir de hard format atınca sistem otamatil yükleniyor mu?

ates

ates

Üye
6630 a soft yada hart format atıyoruz ya.telefonda neler değişiyor tam olarak.tamamen fabrikadan çıktığı ayarlaramı dönüyor her anlamda.versiyon değişiklikleride yok oluyormu.benim tel rusyadan geldi ve 1 yıl garantili.şuan istanbulda serviste.türkçe versiyon yüklenecek.telefonun orjinalinde türkçe yok.bu formatlardan herhangi birisini atarsam türkçe versiyon silinirmi.bu durumda teli tekrar istanbula göndermem gerekecekte...yardım pls :help:

synan10

Üye
walla telefonu düzeltecem diye iyice batırma

secret1

Üye
Originally posted by cavityaman@Feb 22 2005, 06:01 PM
arkadaşlar yıldızkare 7370 kare yapınca hafıza kartı kılıtlenıyor aberiniz olsun daha sonra şifre açmaya çalısırsınız dikkat edin ;;)
[post=14093]Quoted post[/post]​
:haha:

neoki

neoki

Üye
arkadaşlar hiç 6630' format atan varmı? ben bundan önce 6600' format atmıştım ekranda formatting yazıyodu ve solda sağa doğru ekranda birşey kayıyodu ama 6630'umda böyle birşey olmadı. sadece telefon biraz bekledikten sonra tekrar açıldı telefonumdaki veriler formatlanmış gibi silindi yanlız bir yazı veya farklı bir ekran görmedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

m.ozan

m.ozan

Üye
Originally posted by realover@Mar 4 2005, 11:32 PM
format yerine fexplorerla tüm dosyaları silsek aynı olay olmaz mı?sonra en sonda nokia nın kendi uygulama yöneticisi programıyla fexploreride sileriz böylece daha güvenli olmaz mı?
[post=16435]Quoted post[/post]​

oyle yaparsan programların kalıntıları kalır.ayrıca hataları o sekilde duzeltemeye bilirsin

KaKa

Üye
bi ekleme yapayım buraya.. geçen gün bi hızlansın die telefon format attın tel hafızaya.. bazı programlar küçük uzantılarını telefon hafızasına atıyor mmc ye yükleseniz bile.. onlarda silinince 6 tane mi ne oyunu sildim tekrar yükledim.. :(

xrz

Üye
Originally posted by zorba@Apr 12 2005, 01:43 AM
:( ya attım formatı ( *#7370#) ama tel yeniden açıldığında app closed Maillnit diye bir uyarı verdi
daha sonra hiçbir menu çalışmaz oldu, sadece birini arayabiliyor ve aranabliyorum, o da elle çevirerek, rehber bile yok yani
naapcaz
[post=29192]Quoted post[/post]​
muhtemelen seninki 36x0 veya n-gage dir yapacağını söliyim biraz zor ama kesinlikle işe yarıyo
bataryayı hafıza kartı girişi gözükecek şekilde acıkta tut ve tlfnu aç tlfn açıldıktan sonra hafıza kartını tak tabi batarya çıkmıyacak yani tlfn kapanmayacak menuden hafıza kartına gir seçenek hafiza kartindan geriyükle var ona gir ya da bu işi tellerde yapıcan ;) YANİ kısaca telefon açıkken hafıza kartını takıcan sonra önceden yaptığın cihaz hafızası yedeği tlfn açıkken geri yükleme yapıcan ya da biçimlendiriyoruz çoook zahmetli bir iş ama tellerle yaparsan kolay

omarx60

Üye
Originally posted by grayboy@May 13 2005, 09:59 AM
hard format atarken pin kodunu girdikten sonra mı basıcaz 4 tuşa. ayrıca yes tuşu telefonu cevaplama tuşumu?

ben de 6630 var 4 tuşa basılı açınca pin kodunusoruyor format atmıyor acil yardım.

[post=53797]Quoted post[/post]​

yok yaw dediğin gibi olmuyor o ana program yüklüyor sonra sen ne kadar formatlarsan formatla o telefoncunun yüklediğine dönüyor bende tlf tam verisyon yüklettim yani herşeyi baştan.... sonra format ladım hala türkçe idi :D

ama dikkat üzerine türkçe atarlarsa o zaman gider ..ama tamamen yeninden yüklerlerse hiç bir şey olmaz

m.ozan

m.ozan

Üye
o format atma yontemlerinden birini yaptığında telefon işletim sistemene kendisi yukler.bu işlem telefonun <Z> diskindekileri c ye yuktlemesidir.

m.ozan

m.ozan

Üye
Originally posted by grayboy@May 13 2005, 09:59 AM

[post=53797]Quoted post[/post]​

hayır pin kodundan once sormalı.tam basamıyor veya birini kaydırıyor olabilirsiniz.ayrıca evet yes telefonu cevaplama tusudur.

ozgurx

Üye
telefona format atarken hafıza kartını çıkarmak gerekirmi??telefonum 6600
telefondaki rehberimi nasıl kopyalayabilirim format atınca yeniden yazmak zor

Üst Alt