Telefon Üzerinden CFW Veya OFW Atılırmı¿¿

Sponsorlu Bağlantılar

• Kullanılan toplam oy
    5
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Uzun Bir Aradan Sonra Merhaba.
Bilgisayarımın Anakartı Gittiği İçin Telefon Üzerinden CFW Veya OFW Atılırmı Merak Ettim.
Eğer Atılırsa Nasıl Atılır Bekliyorum.
Ve Bir Sorum Var. Eğer CFW Atarsam Sistem Modlama Kısmındaki Modları ROFS,a Mı Gömecez.
Şimdiden :TŞK:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tek cevap, hayır olmaz. Bu Symbian da işler öyle yürümez, bilgisayar şart.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Olmaz demekteyim.

• Beğen
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Olmaz demekteyim.
Peki Soru Sordum. Onun Cevabı Ne Olacak???
Yoksa Gine C Veya D Gibi Hafızayamı?

Bilgisayarımın Anakartı Gittiği İçin Telefon Üzerinden CFW Veya OFW Atılırmı Merak Ettim.
Ve Bir Sorum Var. Eğer CFW Atarsam Sistem Modlama Kısmındaki Modları ROFS,a Mı Gömecez.
Soru Da Burda

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bazı modlar hack ile C veya D ile çalışabilir o konuda yazar zaten, CFW içine de Rofs bilgisayar programı vardı ismini hatırlayamadım onunla yazılımı dosyasını açıp içerisinde gerekli değişiklikleri yapabilirsin.

• Beğen
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Bazı modlar hack ile C veya D ile çalışabilir o konuda yazar zaten, CFW içine de Rofs bilgisayar programı vardı ismini hatırlayamadım onunla yazılımı dosyasını açıp içerisinde gerekli değişiklikleri yapabilirsin.
Biraz Daha Ayrıntılı Anlatır mısın? Beynim Yandı.:blink::karisti:
Tek cevap, hayır olmaz. Bu Symbian da işler öyle yürümez, bilgisayar şart.
Peki Android Üzerinden Symbian Telefona CFW Atabilirmiyim

PALA.

PALA.

Üye
Biraz Daha Ayrıntılı Anlatır mısın? Beynim Yandı.:blink::karisti:
Forumda arama yaparsanız neden olmaz dendiğini anlarsınız.
Windows yüklü bilgisayarlarda bile cfw yüklerken başarısız olanlar var.
Phoenix ile yaparsınız en rahat diğer alternatif yazılımlar sıkıntı çıkartabilir.
Bende C6-01 kullanıyorum evols yükleyebilirsiniz detaylı şekilde anlatımı var...
Evols™ [26.06.2013]

v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Forumda arama yaparsanız neden olmaz dendiğini anlarsınız.
Windows yüklü bilgisayarlarda bile cfw yüklerken başarısız olanlar var.
Phoenix ile yaparsınız en rahat diğer alternatif yazılımlar sıkıntı çıkartabilir.
Bende C6-01 kullanıyorum evols yükleyebilirsiniz detaylı şekilde anlatımı var...
Evols™ [26.06.2013]
Bende Evols İndirdim Fakat Bilgisayar Gittiği İçin Yapamıyorum. Herhangi Bir Telefon Alternatifi Bekliyorum Fakat Boşuna. Bana Bari Phoenix Link Atarmisin İnternet Cafe Felan Yaparım. :ah:bottom::bottom::bottom::lac::lac:

Hasand.

Hasand.

Üye
Tabiki hayır ama telefonu hackle ve istediğin gibi yap ama format atma atarsan herşeyi tekrardan yaparsin

PALA.

PALA.

Üye
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Normal ofw kullanıyorsa PC de olmadığı için alternatif bu
Neyse Teşekkürler Konu Kilit Yapılabilir.:locked::locked::locked: Yinede:tşk:. :locked2::locked2:
Eğer bize Yazacaksaniz PM Atin
Peki Nokia Cooker Kullansam Olurmu Dll Htasını Yaptım Ama Snra Nokia bişe Htaı veriyor

PALA.

PALA.

Üye
Peki Nokia Cooker Kullansam Olurmu Dll Htasını Yaptım Ama Snra Nokia bişe Htaı veriyor
Bir kaç defa kullandım ama fazla detaylı bilmiyorum.DarkredBlue61 anlar o işten...
Bilgisayarında eksik bileşen varsa hata ondan olabilir internet gerekebilir.
Ayrıca mod felan eklemeyeceksen cookerle işin yok direk phoenix kur, telefonu bağlanla ve cfwyi yükle...

Son düzenleme:
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Bir kaç defa kullandım ama fazla detaylı bilmiyorum.DarkredBlue61 anlar o işten...
Bilgisayarında eksik bileşen varsa hata ondan olabilir internet gerekebilir.
Ayrıca mod felan eklemeyeceksen cookerle işin yok direk phoenix kur, telefonu bağlanla ve cfwyi yükle...
Phoenix Kuruyorum Fakat Dll Hatası Veriyor Onu Düzeltiyorum Sonra Nokia (Unuttum Burayı) Hatası Veriyor. Ne Kadar Çare Aradiysam Bulamadım.

Üst Alt