telefon tavsiyesinden anliyanlar yardım!!!

• 16 Nisan 2010
  • 1214 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bır kac gun ıcınde telefon alacam ya HTC Touch2 (Mega - T3333) yada nokia 5530xm lutfen yardım edın !!:allalla:

Yazan: 61semih
    çılgınkarpuz bunu beğendi.
  2. Valla kararsız kaldım
    Touch2'de 3G var ..
    5530'un kamerası daha iyi fakat zoomda HTC
    Ekran olarak 5530 Eziyor .
    Bluetooth'ta Touch 2

Çok kararsız kaldım ... :)

3. bnce htc 2 3g var 3g kullanmam diyorsan 5530

4. Yani :)

5. htc nin işletim sistemi windows diğeri ise symbian. Ben windows mobile ı asla tercih etmem. 5800 a ne dersin.

6. ya arkadaslar htc nın kulaklıgı cok dandığe benzıyor 5530 xm ıse malum kulakıcı kulaklık ve 5530 un ses cıksısının daha ıyı olduguna ınanıyorum + telefonun gorunumu daha ıyı 5530 da + kutu ıcınden 4gb hafıza kartı cıkıyor htc cıkmıyor + kamerasında flaş ı var ve ekran cozunurlugu htc ye gore daha ıyı tek kaygılandıgım 5530 un kamerasının cok kotu oldugu yonunde acaba gercekten cok kotumu su an n73 kullanıyorm ve kamerasından gayet memnunum ıksııde 3.2 ama cozunurluk vs gbı ayrınlılar (tam bılgım olmadıgından) cok etkılı oldugunu dusunuyorum kullanan arkadaslar varsa bılgılendırebılırmı acaba teşekkürler(3g suandakı tel de var bır kere kullanmıs değilim ) 5800 ise gornumu ve kasasının malzemesını beğenmiyorum saygılar

7. Kesinlikle HTC. Sormana bile gerek yoktu bence

8. htc nın eksılerıde cok ama ıslemcı hızı ramı sanırım daha yusek onun dısında bır artısı yok boyle oluncada 5530xm ağır basıyor

9. HTC tek dedigim başka bişi demiyorum .DD

10. İkisinide al :P :D

11. HTC Touch2

Çok hızlı .................(vınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn)................

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 22:46