Telefon Tavsiyesi Telefon tavsiyesi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4DreamLeSs

Üye
    Konu Sahibi
Telefon tavsiyesi ?
arkadaşlar elimde 300m para var xpressmusic lerden 1 telefon almayı düşünüyorum ama karar veremedim bildiğiniz iyi bir model varmı şarjı uzun gitcek msj yazması kolay olan bir telefon illa xpressmusiclerden olcak diye bir kaydede yok farklı modellerdende olabilir ama müziği dışarıya fazlasıyla vercek olan bir telefon lazım ? teşekkürler hepinize

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu fiyata sana önerebileceğim telefon 3120classik dir.

peace_for_fight

peace_for_fight

Üye
nokia 5310 alabilirsin. bi gidip bak istersen. bi de taksitle almayı düşünüyosan cardfinans go ile almanı tavsiye ederim artı 5 taksit imkanı sağlıyo. ben de kendime nokia n97 aldım anca o şekilde ödüyorum ;) memnunum... bilgin olsun :)

4DreamLeSs

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar =)

nokia 5310 alabilirsin. bi gidip bak istersen. bi de taksitle almayı düşünüyosan cardfinans go ile almanı tavsiye ederim artı 5 taksit imkanı sağlıyo. ben de kendime nokia n97 aldım anca o şekilde ödüyorum ;) memnunum... bilgin olsun :)

5130 ile 5310 arasında farklar nelerdir peki hangisi daha iyi ben 5130 almayı düşündüm görünümü hoşuma gitti ama 5310da aynı şekilde sizce hangisi daha iyi ? teşekkürler

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
Eger paranı cope atmak ıstemıosan n79 al. Arastır bak nıe bole dedımı anlarsın.bende alcam.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Eger paranı cope atmak ıstemıosan n79 al. Arastır bak nıe bole dedımı anlarsın.bende alcam.
Arkadaş 300 TL bütçem var demiş,oysa bu telefon 600 TL+ civarında.birde çok problemli bir telefon bu n79.arkadaş fazla özellik aramıyorsa bukadar para vermeyede hiç gerek yok.

4DreamLeSs

Üye
    Konu Sahibi
n79da düşünmüşdüm bi ara çok hoşuma gitmişdi ama çok pahalı 600m nakit 300m var ben 1 ay daha biriktiremem 300m zor olur :S

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Biraz daha bekle acele etme para biriktirmeye çalış

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bence temiz ikinci el bir N73 alabilirsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt