Telefon Tavsiyesi telefon tavsiyesi navigasyon + flash player destekli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bicer79

Üye
    Konu Sahibi
telefon tavsiyesi navigasyon + flash player destekli
merhaba arkadaşlar 5800 kullanıyorum internetten dizi ve film izlemek dışında her türlü işimi görüyor bana navigasyon + internette sorunsuz uğraşmadan dizi ve film izleyebileceğim facede videolara bakabileceğim bir telefon önerebilirmisiniz fiyat olabildiğince minumum olması iyi olur teşekkürler

( 5800 da ndrive 10 ve garmin kullanıyorum maxicep sağolsun :) :) :) )

silver021

silver021

Üye
htc internette takilmak icin çok iyi cihazlar üretiyor. biraz htc modellerini incele derim. fiyat derken minimum demissinde minimum ne aralik onu yazmamissin. kalkarda 400 tl ye bul dersen bi ton burdan küfür yersin bu forumdakilerden :d

Uruloki

Uruloki

Üye
c6-01 alabilirsin yani en minimum bu bence

muzi_ko

Üye
htc incredible S

bicer79

Üye
    Konu Sahibi
htc internette takilmak icin çok iyi cihazlar üretiyor. biraz htc modellerini incele derim. fiyat derken minimum demissinde minimum ne aralik onu yazmamissin. kalkarda 400 tl ye bul dersen bi ton burdan küfür yersin bu forumdakilerden :d

550 tl ye aldığım 5800 çalıştırmadığına göre 400 tl olsun demek salaklık olmazmı 500 - 600 arasına lg optimus diye bir telefon buldum kullanan varmı yorumlar çok iyi zaten bana kamera falan lazım değil sadece gps ve flash player 10.2 desteklemesi yeterli bu arada huwai diye bir marka tel varmış kullanan varmı ???

Starsley

Bence'de c6-01 :oke:

bicer79

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 de flash player 10 . 2 desteği yok kullananların çoğu bunda şikayetçi ve fiyatıda 800 aşarı değil bence bunun için 5800 değiştirmemin anlamı yok ben lg optimus one da karar kıldım gibi hem fiyatıda 600 tl civarı bundan sonra android telefon alma mantıklı symbian işi bitti bence

feyloz

Üye
flash player desteği sadece androidde var malesef. c6-01 güzel ama symbian^3 :hmmm

mangdaşire

mangdaşire

Üye
540 tl ye i5510 var.android 2.2 froyo ile geliyor.flash player yüklenirmi bilmiyorum ama yüklenmezse skyfire androide destek veriyor.skyfire yüklersin.kamera 3.0 mp diye biliyorum.bence gayet güzel.

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Kesinlikle androidli cihazlara bak seni söz veriyorum memnun eder:oke:Galaxy mını,galaxy fıt,galaxy fıt gibi modellere bakabilirsin:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...