Telefon Tavsiyesi Telefon Tavsiyesi - Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Tavsiyesi - Acil Yardım
15-20 gün içinde yeni bir telefon alacağım. :biggrin: Fiyat sınırım; 1100TL civarı.

En çok oyun oynarım. Bu yüzden donma, kasma falan yapmasını istemiyorum. Tabiki Şarj Ömrü'de iyi olmalı.

1100TL civarı yukarıdaki söylediğim şartlara uyan bir telefon önerebilir misiniz? :alkis

» Aklımda "Samsung Galaxy J7" var. Sezce almalımıyım? (Android 6 güncellemesi almayacakmış bu arada :agla2:)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bence kasma takılma sorunundan daha önemli bi sorun ısınma

ısınma sorunu telefonu kullanılmaz yapabiliyor
tavisyem telefonu alman önce araştırın

furyzer0

furyzer0

Üye
Bence o fiyata gm5plus en mantıklı cihaz ancak tek kotu yanı gpu sunun düşük olması sen de oyun oynayacağım diyorsun. Diğer yandan ise o fiyata zaten yüksek gpu lu telefon bulamazsın eski amiral gemileri olabilir belki

Sent from mTalk using lumia950

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Bence o fiyata gm5plus en mantıklı cihaz ancak tek kotu yanı gpu sunun düşük olması sen de oyun oynayacağım diyorsun. Diğer yandan ise o fiyata zaten yüksek gpu lu telefon bulamazsın eski amiral gemileri olabilir belki

General Mobile 5 Plus'da çok fazla sorun var. Sence GM 5 Plus 800MB civarı oyunda kasar mı?
bence kasma takılma sorunundan daha önemli bi sorun ısınma

ısınma sorunu telefonu kullanılmaz yapabiliyor
tavisyem telefonu alman önce araştırın
Fazla olmadığı sürece sorun olmayacaktır ısınma, hemen hemen her markada vardır ısınma sorunu. Eğer cihaz kasma, donma yaparsa kullandığın cihazdan soğursun.

byAndroid

byAndroid

Üye
Oyun için j5 al

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
Gm 5 in oyun incelemelerini inceledim uzun sure oynadıktan sonra kasmalar mevcut ama sen 1100 tl ye oyun performansı Yüksek cihaz ancak bu kadar bulabilirsin zaten

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Dünyanın en güçlü cpu ve gpusuna sahip olsun

oyunları hiç takılmadan oynatsın
ama el demeyecek(en az 45 50 derece) kadar ısınıyorsa
ben o telefonu almam:no:

çünkü oyun zevki diye bi şey kalmıyor elinin altında bi fırın olunca :(:kotu:

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Oyun için j5 al

Niye? J5 J7'den daha alt sınıf bir cihaz
Dünyanın en güçlü cpu ve gpusuna sahip olsun

oyunları hiç takılmadan oynatsın
ama el demeyecek(en az 45 50 derece) kadar ısınıyorsa
ben o telefonu almam:no:

çünkü oyun zevki diye bi şey kalmıyor elinin altında bi fırın olunca :(:kotu:
50 Derece sıcaklığı bulan bir cihaz hatırlamıyorum. Tabiki rahatsız edici derecede ısınıyorsa o cihaz alınmaz. Ama sonuçta elimizdeki bir kul yapısı :D kusursuz olması mümkün değil. 30-40 dakika boyunca oyun oynaman durumunda her cihaz Zorlanma Sebebi ile ısınır :oke:
Kararımı verdim.

Samsung Galaxy J7 alıyorum. :thumbup:

Konuyu Ziyaret Edenler İçin J7 Hakkında; 5.5", Android 5.1 Lollipop, 16GB, 13MP Arka, 5MP Ön, (Ön Kamera İçin LED Flaş desteği), 1.5GB Ram, 4.5G Desteği, 3000mAh batarya.

kralberk13

kralberk13

Üye
hayırlısı olsun

technogamer2345

Üye
Hocam bilindik bi telefon degil ama Elephone p8000 var. Bayagi saglam bi telefpn. Webtekno incelemesinide izlerseniz bayagi tatmin olursunuz. :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bilindik bi telefon degil ama Elephone p8000 var. Bayagi saglam bi telefpn. Webtekno incelemesinide izlerseniz bayagi tatmin olursunuz. :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Önerin için teşekkür ederim :no: ama bilmediğim bir marka kullanmak istemiyorum. Güncelleme yada bi sorunda karşında yetkili birini bulamıyorsun.:icelim:
hayırlısı olsun
Teşekkür ederim :thumbup:
Önceki mesajımda kararımı vermiştim ama... :agla2:

Özelliklere bakınca da General Mobile 5 Plus daha iyi olduğunu gösteriyor gibi.

5.5" 3GB Ram, 32GB Cihaz hafızası, 13MP Ön, 13MP Arka Kamera, Android 6.0.1 (2 yıl güncel), 4.5G, 3100mAh batarya!

Sizce hangisini almalıyım Kafayı Yiyecem :lac::angry::hmmm:agla2::bottom::kotu::vur:duvar2::zzz::cool

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
GM5 Plus daha iyi tabikide. Fakat sana bir önerim daha olacak.O paraya biraz daha ekleyip İthalatçı garantili sıfır LG G4 alabilirsin ama uzun süreli yüksek grafikli oyunlarda biraz ısınıyor haberin olsun

byAndroid

byAndroid

Üye
J7 yazacaktım ya. J7 al. 720p ekran oyunların için daha iyi. Gm 5 plus full hd ekran ile seni yorar. Özelliklere bakma. Pili az gidiyor birkaç sorunu daha var. J7 sorunsuz

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
GM5 Plus daha iyi tabikide. Fakat sana bir önerim daha olacak.O paraya biraz daha ekleyip İthalatçı garantili sıfır LG G4 alabilirsin ama uzun süreli yüksek grafikli oyunlarda biraz ısınıyor haberin olsun
LG G4'ün pil sorunu var diye biliyorum. Önerin için saol ama max 1100TL :)
J7 yazacaktım ya. J7 al. 720p ekran oyunların için daha iyi. Gm 5 plus fu ll hd ekran ile seni yorar. Özelliklere bakma. Pili az gidiyor birkaç sorunu daha var. J7 sorunsuz

J7 almak istiyorum ama 1.5GB Ram bana az gibi geldi 2GB olsa daha iyi olurmuş gibi. Android 6 almaması da bir sorun tabiki. Kafam karıştı yav :hmmm

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
LG G4'ün pil sorunu var diye biliyorum. Önerin için saol ama max 1100TL :)

J7 almak istiyorum ama 1.5GB Ram bana az gibi geldi 2GB olsa daha iyi olurmuş gibi. Android 6 almaması da bir sorun tabiki. Kafam karıştı yav :hmmm
Pil sorunu Marshmallow ile gelen bi sorun. Güncelleme yapmazsan Lollipopta sorun yok. Sıfır G4 fiyatı 1300 lira zaten. 2K ekran var 3000 MAh pil var daha ne olsun :)
+3GB RAM :)

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Pil sorunu Marshmallow ile gelen bi sorun. Güncelleme yapmazsan Lollipopta sorun yok. Sıfır G4 fiyatı 1300 lira zaten. 2K ekran var 3000 MAh pil var daha ne olsun :)
+3GB RAM :)
1100TL Ödemek istediğim max miktar. :)
General Mobile 5 Plus veya Samsung Galaxy J7 almamam için nedenleriniz var mı?

byAndroid

byAndroid

Üye
Aslından sırf oyun için alıyorsan lenovo p70

Üst Alt