Telefon şifremi unuttum, hiçbir şey yapamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

sophieee

Üye
    Konu Sahibi
Telefon şifremi unuttum, hiçbir şey yapamıyorum
Arkadaşlar merhaba. Bi kaç konu okudum ama anlamadım :)
Ben telefonuma tuş kilidi şifresi koydum. Ve şifreyi unuttum hiçbir şey yapamıyorum.
*2767*62357# böyle bir şey geçmiş forumda ama ben bunu nereye yazacağım? Oyuncak gibi kaldı telefon elimde

selim_06

Üye
Ben telefonuma tuş kilidi şifresi koydum. Ve şifreyi unuttum hiçbir şey yapamıyorum.
*2767*62357# böyle bir şey geçmiş forumda ama ben bunu nereye yazacağım? Oyuncak gibi kaldı telefon elimde

Telefon android ise format atman yeterli format için fotoğraflı anlatımlar forumlarda mevcut...

WebAskeri

WebAskeri

Üye
Sende Unutmayacağın Bir Şifre Koyaydın. Sorun Senden Kaynaklı :)

sophieee

Üye
    Konu Sahibi
Sende Unutmayacağın Bir Şifre Koyaydın. Sorun Senden Kaynaklı :)

Sorun nedir diye sormadığımdan cevap bu değil ne yazık ki. Dııııııt. Ahahhaha. Sunduğunuz cümle o kadar çözüm odaklı ki anlatamam. İyi günler.

iOSait

iOSait

Üye

[h=2]Format Atmak İçin[/h]Şimdi yazacağım kodu tuşlamanız durumunda hard reset gerçekleşir. *2767*3855#
Telefon hafızasındaki bütün bilgileriniz silinir ve telefon fabrika ayarlarına geri döner.Hafıza kartınıza belgelerinizi yedekleyerek sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.

- - - Eklendi - - -

ÖYLE BİRŞEY YAZIYOR ORDAN DENE