Telefon Tavsiyesi Telefon seçimi Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

gfgsdfg

Üye
    Konu Sahibi
Telefon seçimi Yardım
Merhaba arkadaşlar telefon alıcam bütçem max 900 daha fazla üstüne koyamam samsung galaxy j5 e bakıyordum onu alma dediler fiyat performans kötü dediler asus zenfone 5i eski dediler asusun yeni telefonları varmış ama bimeksdede lenova p70 i gördüm sizce nasıl telefondur asusumu yoksa lenovoyamı önerirsiniz bildiğiniz ve önerebileceğiniz başka telefonlar varmı

Sarangni

Sarangni

Üye
P70

Meizu M2 Note

İkisinin incelemelerini inceleyin güzel cihazlar.

gfgsdfg

Üye
    Konu Sahibi
Sarangni

Sarangni

Üye
hocam yorum için sağolun meizuyu hiç duymadım lenovayı biliyorumda servisi falan nasıldır peki
Resmi yollar ile geliyor ama servis noktası nasıldır çok bilgim yok ama cihaz çok güzel. İnceleme videoları izledim epey zorluyorlar cihazı üst donanıma sahip bir cihaz gibi rahat çalışıyor.

byAndroid

byAndroid

Üye
Gm 4g, lenovo p70, meizu m2 note

gfgsdfg

Üye
    Konu Sahibi
Resmi yollar ile geliyor ama servis noktası nasıldır çok bilgim yok ama cihaz çok güzel. İnceleme videoları izledim epey zorluyorlar cihazı üst donanıma sahip bir cihaz gibi rahat çalışıyor.

şunuda sorucam android sürümü 4.4. galiba kitkat bu nasıldır birde bunu 5.1 e yükseltebilirmiyiz

Sarangni

Sarangni

Üye
şunuda sorucam android sürümü 4.4. galiba kitkat bu nasıldır birde bunu 5.1 e yükseltebilirmiyiz
İnceleme videosu 5.0 kullanıyor. Piyasa da 5.0 ile çıkmış olması gerekiyor FlyMe Os diye Android özelleştirilmiş bir arayüzünü kullanıyor ki hoş bir görünüme sahip.

Emre

Üye
Elephone P800.

smh60

smh60

Üye
p70 sağlam cihaz, servisi hakkında yorum yapamam ama

general4242

general4242

Üye
Lenovo , meuzi alma bence asus zenfona max cikacak ona bak asus zenfone 2 lasere bak.

vegatablo

vegatablo

Üye
Vodafone smart 6,Türk Telekom tt175 800 tl ler ve j5 den daha iyi hatta tt175 metal kasa ve parmak izi okuyucusu da var bi bak kardeşim smart 6 da anneme aldık 4 ay oldu memnunuz 5.1 de geldi telefona modern combat 5 ide en yüksek ayarlarda çok iyi oynattı ekranida gayet parlak ve güzel benim g3 le kıyaslandığında düşük tabi ama j5 den her türlü daha iyidir