Telefon seçimi konusunda yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

darKGuitarisT

Üye
    Konu Sahibi
Telefon seçimi konusunda yardım lütfen
Merhaba arkadaşlar dün carrefour 'da tesadüfen vodafone önünden geçerken bir kampanya ile karşılaştım. Nisan sonuna kadar sürecekmiş bu kampanya. Olay şu eski telefonunu götürüyorsun orada expertiz(değer biçme) yapılarak size işte telefonunuz şu kadar eder diyorlar karşılığında Note 4 yada Iphone 6/Plus aylık 80+tarife bedeli olarak 24 aylık taahhüt ile ödetiyorlar. Şimdi bende Note2 var. Biraz köşelerde boya kalkmaları ve arka kasa kapağında çizilmeler var. 500 tl'ye sayacağını aylık 50 + fatura bedeli ile ortalama 130-140 tl'ye Note 4 alabileceğimi söyledi. Sizce ne yapmalıyım ? Note 2 ile Note 4 arasında ciddi bir fark var mıdır ? Iphone 6'yı sevmedim(çift çekirdek olması , ram düşük ve kamera pixelinin düşük olmasından ötürü) . Sizce Note 4 almalı mıyım?

mrzstyl

mrzstyl

Üye
note 4 note 2 den tabikide iyidir de bu kampanyalara güven olmaz bence mutlaka bi katakulli vardır fazla para çıkar illa cebinizden. En iyisi paran varsa peşin ver al :hmmm

darKGuitarisT

Üye
    Konu Sahibi
Biraderim Note 4 aldı bu kampanyaya benzer bir kampanyadan(o direkt 0 dan aldı aylık faturasına eklediler ) .Kampanya katakuliisini iyice araştırırım da şuan tek kafamda soru olan model seçimi . Note 4 illaki farklıdır ama üstüne 1500 tl verecek kadar bir fark var mı ? Onu merak edyorum

berkmeric18

Üye
Note 4 ile 2 arasinda elbette fark var. note 4 biraz daha hafif. 16mp kamerasi var. 3Gb ram var oldukca iyi note2 ye gore. Ama samsung alinirmi orasi tartisilir. Xperia z3 daha iyi bana gore.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Toplam da yaklaşık 3.350.00 ₺ gibi bir fiyat çıkıyor(140.00*24=3.360.00₺)dün yeğenime istanbul bilişimden iphone 6 aldık,orada note4 2.050.00₺ civarında idi.ha bu arada kağıt üstünde ki değerleri baz alıp i6 hakkında yanılmamak lazım:)

darKGuitarisT

Üye
    Konu Sahibi
Toplam da yaklaşık 3.350.00 ₺ gibi bir fiyat çıkıyor(140.00*24=3.360.00₺)dün yeğenime istanbul bilişimden iphone 6 aldık,orada note4 2.050.00₺ civarında idi.ha bu arada kağıt üstünde ki değerleri baz alıp i6 hakkında yanılmamak lazım:)

Hocam ama 140 tl içerisinde fatura(konuşma bedeli) de dahil. Yani 60 tl fatura ise 80 tl telefon taksiti gibi bişi . 24 x 80 = 1920 +500 TL = 2420 TL oluyor.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
60.00₺ fatura ödüyormusun şu an,benim faturam 26.00₺ :)

• Beğen
Tepkiler: darKGuitarisT
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende avea lıyım,2gb int.500dk+500sms 26.00₺ neyse hesap ortada.dediğim gibi bahsettiğim yerde fiyat o takdir senin arkadaşım.

firostr

firostr

Üye
Iphone çok kisitli bir Android kullanıcısı iphone u zor kullanir bence
Bu tarz kampanyaları boşver bence

Polymath

Polymath

Üye
Bence note 2yi 600e satarsin. Sonra banka kredisi çekerek alsan daha az para ödersin. Bence cok fazla alma derim

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl
mrzstyl

mrzstyl

Üye