Telefon Tavsiyesi Telefon seçimi konusunda kararsız kaldım

Hocam sen bekle bir ara Nokia direk SD801'i atlayıp SD805'li cihaz çıkaracak deniliyordu. Hangi telefonu kullanıyorsun bilmiyorum ama bence beklemelisin. Şuan yeni cihazlar tanıtılacak haberleri orada dönüyor. 1525-830-730..vs. Yani elindeki model idare edebilecek kadar varsa sabret.

Tepkiler: Yağız Ryan
    Konu Sahibi
Öyle yapıyorum 520 var ve çok memnunum telefonumdan Beklicem kararımda o yondeydi saol :-)

930 nasıl bilmem ama 1520 harika sorunsuz şekilde kullanıyoruz maşallah

Konu Sahibi
Takılmalar falan var mı bir anlatır mısın cihazı rica etsem

Takılmalar falan var mı bir anlatır mısın cihazı rica etsem
Arkadaşım, 1520 ile ilgili ne sorun olabilir düşünüyorum?? Sanırım yok. Yani Windows Phone daha ne kadar akıcı olabilir bilmiyorum.920 den(ilk çıktığında almıştım) 1520ye (onu da martta aldım yani ilk çıktığına yakın) geçtiğimde attan indim Ferrari'ye bindim resmen. Hâlâ da ferrarideyim öyle düşün. Yani sapasağlam sıkıntı yok

Hocam youtube a L1520 vs L920 yazın bir video var L920 bazen daha hızlı bazen L1520 çok ilginç. L1520 çok çok yeni ve önde bir cihaz.

Suanda 930 zirveye oturmustur bana gore. Performansini falan savunmayacagim simdi wp de hersey ortada ama tasarim olarak 930 da noktayi koymuslar

Tepkiler: byAndroid
S800 eski mi yapma dostum ekranın full HD olarak kalacak ve bu donanım eskimez kolay kolay

800-801 muhabbeti tamamen pazarlama sonuc olarak aynı islemci amdnin fx serisi gibi dusun o yuzden rahatca tercihini yap bence

Lumia 930 düşün, 32 gb yeterli diye düşünüyorum. Yetmezse onedrive'a yedeklersin

satış politikasının hışmına ugramazsan 2gb ram , sd800 baya götürür seni . tek ihtimal kasıtlı güncelleme vermemeleridir bnce , evet gayet mantıklı

Tepkiler: Aybin.Kilic ve Yağız Ryan
    Konu Sahibi
20 MP kamera 32GB artırılamayan hafıza oyunlar artık 2-3 GB yer kaplıyorlar 930, 1520'den geride

Tepkiler: Aybin.Kilic
Hafıza benim için önemli değil ama 6 inçlik ekran 1520 için benim açımdan vazgeçilmez

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

Tepkiler: Aybin.Kilic
Ben GM discovery kullanıyorum, GM discovery 2'yi incelemeni tafsiye ederim.