Telefon satın alıcam yardım!!!

• 13 Ekim 2012
  • 1054 Okunma
  • 23 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben yeni bir telefon alıcam. Şu an galaxy Nexus- Galaxy s2-ace2 ve iphone 4s arasında kaldım sizce hangisini alıyım en kullanışlısı hangisi ve sizin tercihiniz ne olur? Ben galaxy nexus diyorum 3 4 aydır arastırıyorum birde size sorayım dedim??

Yazan: m_uzun6
  2. 4s alabilirsen tabiki 4s.ondan sonra s2,sonra nexus.ace2 ise o dedigin telefonlarin yaninda bile gecemez.

3. 4s i ekranı küçük olduğu için önermiyorum ama 4s e vereceğin parayla daha iyi telefonlar alabilirsin

4. Ace 2 yi kafadan ele bi kere. S2 ye 4.1 güncellemesi gelecek, iphone un güncelleme desteği malum :) mağaza kalitesinde appstore daha iyi ( %97 verimli uygulamaydı galiba ). Kaldık işletim sistemlerine. Ios kapalı bi sistemdir ama jb var . Jb ile ne yapılabileceğini pek bilmiyorum. Onu başkası anlatabilirse iyi olur. S2 ise android ve o çok övülen özgürlük. Root la telefonun altını üstüne getir rom at falan... Bi de ekran boyutu farkı var ki o da sana kalmış :)

5. Abi stabil bir sitem icin ios secin. Ama kurcuklamayi seviyorum dersen android os al.

6. kesinlikle 4s

7. ya galaxy nexus yada iphone 4s(jailbreakli olmazsa olmaz)

8. tartışmasız 4s :ok2:

9. Teknik özelliklerde nexus iphone'den daya iyi ve ekranıda çok daha büyük. Ben nexusu s2 den daha buyuk olduğu için istiyorum pek bi farkları yok çünkü ios isletim sistemi daya iyi ama benim pek isime yaramaz??

10. Teknik özelliklerde nexus iphone'den daya iyi ve ekranıda çok daha büyük. Ben nexusu s2 den daha buyuk olduğu için istiyorum pek bi farkları yok çünkü ios isletim sistemi daya iyi ama benim pek isime yaramaz??

11. S3 olsa tartışması yapılırdı belki ama 4s s2'den iyi.

12. Bence suan icin alinabilecek en iyi telefon, -iPhone 5 dahil- 4s. iOS daha iyi ama isime yaramaz diyosun. Bence bikere de olsa iOS kullan, sonra bak isine yariyo mu yaramiyo mu. Ekran boyutu dersen de, oyle telefonu yerden yere vuracak kadar kucuk de degil. Yani 4s al derim ben

13. 3 Arasında En iyisi 4s :)

14. ya s2 ya nexus diyorum nexusun Ekran çözünürlüğü çok daha fazla hem nexus da uygulamaları daha rahat kullanırım ekranıda daha büyük s2 yi ve 4s populer olduğu için tercih ediliyor diyolar.

15. Bence sen bi 4s kullan, populer oldugundan mi yoksa gercekten hakettigi icin mi oneriyorlar bi anla.

16. nexus Googleının cocugu bence nexus al hem acık kaynaklı sistem android + İOS kadar stabilleşiyor android jb ile

17. abartmayalım Mahmut ios kadar stabil değil.

18. Bence android o kadarda kararsız bi sistem değil iki aydır nexus kullanıyorum şu anda 100 e yakın uygulama yüklü herhangi bi takılma donma vb yaşamadım üstelik sürekli güncel kalacak bi cihaz ekranı çok net çol memnunum kamerası bence 8 olmalıydı ama idare eder eğer nexus düşümüyorsan kesinlikle tafsiye ederim ios hiç kullanmadım herkezde olduğu için de kullanmak nile istemedim ama geçenlerde 4s aldım elime oyuncak gibi geldi nexustan sonra :)

19. Necatim ios kadar stabil demedim dikkatini cekerse stabilleşiyor dedim

20. ios kadar stabilleşiyor jb ile dedin :hmmm o da ios kadar stabil demek zaten :) neyse anladım ben seni mesele yok :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/12/2018 - 21:32