Uygulama Telefon Rootlu Fakat SD Karttan Oynayamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

atal222

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Rootlu Fakat SD Karttan Oynayamıyorum
Merhaba arkadaşlar Galaxy Ace 2 kullanıcısıyım telefonda 2-2.5 aydır Jelly Bean kullanıyordum dün rootlamak istedim ve GingerBread a geri döndüm daha sonra da telefonu şurada ki rehber ile rootladım : " " her şeyi doğru yaptığıma eminim root isteyen programlar şu an gayet rahat çalışıyor şu an. Neyse mevzuya gel gelelim ki telefona eskiden Vice City kurmak istiyordum fakat telefonun kendi hafızası sadece 1,10 GB olduğu için kuramıyordum internette de zaten root ile sd karttan oynanabildiği için rootladım telefonu. :D Ben siteden Gta Vice City 1.03 ü indirdim ve önce APK yi kurdum daha sonra da SD dosyalarını external_sd/Android/obb ye attım ve "Gl To SD" adlı programla oyunu sd karta taşıyıp mountladım. Fakat oyunu açınca ya "XAPK validation failed" diyor ya da siyah bir ekran kalıyor ve 2-3 dakka beklememe rağmen bir şey olmuyor yardımcı olabilirseniz sevinirim. Gta dışında Gangstar Rio yu da denedim o da olmadı...

PME 4L

PME 4L

Üye
Baska yerdem indir dogrulama baaaeısız diyor

atal222

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu çözdüm arkadaşlar çözümü şöyle:
Şu sayfada ki "http://www.maxicep.com/samsung/sams...a-konu-her-turlu-yardim-ve-destek-767596.html" hafıza kartını telefon hafızası olarak göstermeyi yapıp oyunları normal olarak sd karta kuruyoruz ve oyunlar çalışıyor :D
"Telefonu rootladım, hafıza kartını telefon hafızası olarak göstermek istiyorum?;​
ES File Explorer indirin, ayarlardan root ayarlarının dördünüde işaretleyin.​
ES File Explorer'da sistem dosyalarına girin(Favorilere sonrada telefon simgesine tıklayın), etc dosyasına girin ve en altta ki "vold.fstab" dosyasını aşağıdaki dosyayla değiştirin;
[2.3.6'GB İçindir]
"

Üst Alt