Telefon Ram Yüksek Gösterme RAMBooster v3.0 (s60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tahaucar1

Üye
saol

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
:tşk:
bunu ındırebıldım

yunus4554

yunus4554

Üye
:tşk::kop2: arkadaşım

projeneon

Üye
teşekkürler projeneon

ffatihh23

ffatihh23

Üye
Programı daha önceden 6300ımda denemiştim. Ram yükselttiği falan yok. Zaten hiçbir program 5mb olan telefon ramini 10mb yapamaz. Sadece rami optimize eder. Ama yararı sadece 1 saniye sürer. Yani bi işe yaramaz.

6300da 2mb ram var ve normal çalışırken ortalama 300 kb ram yiyor. Bu program rami optimize ederek ram kullanımını 250-260 kbye indiriyor. Ama optimize işleminden sonra ram yine yavaş yavaş 300kbye çıkıyor. Programın bi yararı yok anlayacağınız.
Ayrıca programı bilip bilmeden orda bi düğme var bas gitsin edalarıyla program sunacaksanız bence hiç vermeyin daha iyi.

Sen yanlış yerdesin birader burası s40 yeri değil bununla uğraşan adamlar 300 500 ile uğraşmıyor 5 6 bin ile uğraşıyor ondan sende birşey farketmez 6300 da neden ramboost yapıyorsun oda ilginç zaten kötü yorumlar yapmayın tşk ederim paylaşımlar için deyin

soner214

Üye
tsekkurler

Slimboy_81

Üye

alexyaowapha

Üye
saol

ali.44

ali.44

Üye

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
teşekkürler

- - - Eklendi - - -

teşekkürler

YILDIRIM_4187

Üye
güzel

- - - Eklendi - - -

güzel

Numan3469

Üye
teşekkürler krdş

- - - Eklendi - - -

selamünaleyküm krdş E72'den exe dosyalarını açabilecek proğram varmı ? Varsa paylaşım yapabilirmisiniz.. Teşekkürler... Forum ve sayfa yöneticisi diğer sayfa görevlilerine emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim.. Numan...

elanor01

Üye
tşk

dabbe98

Üye
ne işe yarıyor benim tkfn nokia 603 olurmu buna

screen89

screen89

Üye
paylaşım için teşekkürler :)

kartal835

kartal835

Üye
320x240 Yohmu

wined37

wined37

Üye
teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...