Tavsiye Telefon Önerisi...?

Sponsorlu Bağlantılar

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerisi...?
Sa Arkadaşlar Sonunda Parayı Denkleştirdim Ekim Ayında LG G3 Almaya Karar Verdim Ancak 2GB Versİyonundan Alıcam Sizce İlerde Problem Yaşatırmı Veya Şuanda LG G3 Belli Başlı Kronik Sorunları Varmı Veya Devam Etmektemi(Kapanma,Çatlama,Şebeke Sorunu Vs...)Telefonu Ekim 15 Kadar Kesin Alıcam MAX 1800 TL Bütçem Var Başka Telefonmu Öneririsiniz Yorumlarınızı Bekliyorum...
Not:İphone Önermeyin Androidciyim Birde Bütçemden Yukarı Çıkamam İnternetten Değil Mağazadan Alıcam Paralel İthalat Olmuyacak Disbürütör Garantli Olmalı Teknoloji Şansa Bırakılmamalı Birde LG G3 Kullanan Varsa Deneyimlerini Yazabilirse Sevinirim ... :hoba:

turkishield

turkishield

Üye
G3 güzel telefon ama sırf alternatif olması adına OnePlusOne önerebilirim onunla bi karşılaştır bakalım.:cool

sLeepLe

sLeepLe

Üye
G3 güzel cihaz sorun olarak çatlama sorununu duymuştum o kadar. 3 gb versiyonunu alabilirseniz onu öneririm ilerde daha rahat olur 2k ekran var sonuçta ilerde iyi oyunlarda sorun yaratmasın :)

98farom98

98farom98

Üye
Bencede 3 GB versiyonunu alabiliyorsan onu al daha iyi olur 4k video için falan daha iyi

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

mami45

Üye
KESINLIKLE NOTE 4 :)) YOK BOYLE CIHAZ :)))

furkankaya559758

Üye
Bence almışken 3 GB'lık modeli al. Android'de RAM büyük sıkıntı.

nokia 603

Üye
bende sana g3 32 gb 3gb ram li modeli tavsiye ederim ozellikle knock code beni bitiriyo sirf o ozellik icin lg alasim var oyle diyeyim

NEXUS

NEXUS

Üye
İleride illa kasma yapacak. Android sonuçta.
illede diyosun ne alaka android diyemi hiçbir kasma yok. , android i nexus ta kullan bakalım bun ları dicekmisin ağustos tan beri kullanıyorum ve kasma yok ;) android l gelsinm custom rom suz kullancam. yani 2.3 gingerbread ile kıyaslamauyın androidi neredeyse l çıktı ve kasma yok kiktkat ta ;)android diye kasacak ne saçma tutum , kasma yok. eski touchwiz ile kıyaslamayın. kasıyor dediğiniz şeyi kendim kullanıyorum kasmadan eser yok ayrıca google ye yaz ''android ios tan daha hızlı'' diye kimin dahah hızlı olduğunu görürsün test edilmiş ;)android nexuslardaki çok stabil. ve L ile daha da iyi olacak.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
öncelikle fark etmemiz gereken ilk şey iOs ile Android arasındaki donanım farklılıkları, bu yetmezse aralarındaki işletim sistemi farkını, lütfen karşılaştırma yaparken bunlar gözönüne alınması gereken şeyler, tavsiye ederken de Android li telefon seni karşılıyorsa onu iOs lu telefon seni karşılıyorsa onu alırsın :oke:

konu sahibi almaya karar verdim demiş zaten..
Sa Arkadaşlar Sonunda Parayı Denkleştirdim Ekim Ayında LG G3 Almaya Karar Verdim Ancak 2GB Versİyonundan Alıcam Sizce İlerde Problem Yaşatırmı Veya Şuanda LG G3 Belli Başlı Kronik Sorunları Varmı Veya Devam Etmektemi(Kapanma,Çatlama,Şebeke Sorunu Vs...)Telefonu Ekim 15 Kadar Kesin Alıcam MAX 1800 TL Bütçem Var Başka Telefonmu Öneririsiniz Yorumlarınızı Bekliyorum...
Not:İphone Önermeyin Androidciyim Birde Bütçemden Yukarı Çıkamam İnternetten Değil Mağazadan Alıcam Paralel İthalat Olmuyacak Disbürütör Garantli Olmalı Teknoloji Şansa Bırakılmamalı Birde LG G3 Kullanan Varsa Deneyimlerini Yazabilirse Sevinirim ... :hoba:

furkankaya559758

Üye
illede diyosun ne alaka android diyemi hiçbir kasma yok. , android i nexus ta kullan bakalım bun ları dicekmisin ağustos tan beri kullanıyorum ve kasma yok ;) android l gelsinm custom rom suz kullancam. yani 2.3 gingerbread ile kıyaslamauyın androidi neredeyse l çıktı ve kasma yok kiktkat ta ;)android diye kasacak ne saçma tutum , kasma yok. eski touchwiz ile kıyaslamayın. kasıyor dediğiniz şeyi kendim kullanıyorum kasmadan eser yok ayrıca google ye yaz ''android ios tan daha hızlı'' diye kimin dahah hızlı olduğunu görürsün test edilmiş ;)android nexuslardaki çok stabil. ve L ile daha da iyi olacak.
Yalnız burada Nexus'u değil G3'ü konuşuyoruz.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
hay allahaım al one m8 bitsin gitsin

Fenomenon

Fenomenon

Üye
almışken 3gb al bence. arada 200 lira falan var zaten yanlış bilmiyosam.
2gb yeter ama sonuçta arada fazla fark yokken daha iyisini almak daha mantıklı.

• Beğen
Tepkiler: nokia 603
Dexsite

Dexsite

Üye
Az bekleyip Z3 Compact almalısın 1800-1900 TL civarında olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7

nokia 603

Üye
dexsite kardesim de mantikli soyledi bence

98farom98

98farom98

Üye
Z3 Compact alacağına Z3 alsın ama burada G3 konuşuluyor

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Birde Migros Ve Kipada Lg G3 32gb Fiyatı 1750 TL Sizce Sorun Çıkarmı Alsam %90 Paralel İthalatdır Sizce Alsam Problem Çıkarmı ???