İstek Telefon önerisi.

Sponsorlu Bağlantılar

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Telefon önerisi.
S.a arkadaşlar nexus 5 i abime verip değiştirmeyi düşünüyorum üzerine para ekleyerek aslında telefondan çok memnunum ama bana ver dediği için içimde bi değiştirme isteği oluştu :D
şimdi üzerine ekleyerek 1500 e 32 lik g2 almayı düşünüyorum aralarında fark yok değmez gibide geliyo aslında çünkü nexus 5 i daha iyi bulanlarda var ama o telefonada bi merakım var. Bunun bir miktarını peşin verip bir miktarına karta taksitle çekebilirmiyiz vatandan ? Birde z1 ve z1 compact var z1c 1600 tl o aşıyo biraz z1 1500. Vatan sitesinde G Flex gördüm oda 6 inch çok büyük ama 1499 du. Migros elektronik sitesinede baktım ordakiler ithalatçı fakat arada ciddi farklarla ucuz ordan alsam sorun olurmu. Ya da sizin başka önerileriniz varmı ve ya bekle o fiyata şu gelecek onu al gibisinden falan teşekkürler.

Son düzenleme:

fk555897

fk555897

Üye
Bence Nexus 5 al yine. Çünkü güncelleme desteği G2'den çok daha iyi.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Z1 :oke:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Hepsiburada.com'da Z1c 1400TL

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
netten alamam.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Ama migrosda ciddi fark var. Z1 de mediamarkta internet fiyatı yaziyo

Invoke

Invoke

Üye
la boş ver g2'yi. Ekran küçük demiyorsan belki Z1C olabilir ama ben olsam değiştirmezdim. :D Z1'e baktın mı daha önce?

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 i alırken bakmıştım hoşuma gitmişti kamera falan. z1c de aşıyo biraz. G2 yi niye sevmiyon :D şimdi baktım 1020 nin fiyat falanda düşmüş :D migrosdan baksana bi fiyatlara. Telefonun yanında parantez için (TEKN) yazıyo garantisi oymuş.

Invoke

Invoke

Üye
TEKN ne la, ben bilmiyorum. :D 1020 alma sakın. G2 alınabilir aslında ya. Arkadaşıma da aldırmıştım o zaman N5 çıkmamıştı. Memnun. :D Kişiye göre değişir ya kötü cihaz demiyorum ama bence N5 daha mantıklı. madem değiştiriyorsun...

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
neden ? kesin değil değiştirceğim. beğenmezsem almamda. varmı yeni gelecek cihazlar falan ıfa etkinliği falan duydum :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Şuan one max alsaydım diyorum ben alsam one max alırdım. G2 alma g3 ün alt modelleri veya g3 xx leri çıkar g2 demode olur kısa zamanda

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
G flex 1499 mu [emoji33]
Emin misiniz ?
Bence nexus 6 yi bekle

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Şuan one max alsaydım diyorum ben alsam one max alırdım. G2 alma g3 ün alt modelleri veya g3 xx leri çıkar g2 demode olur kısa zamanda
G3 ün kendisi pahalı. dediğin gibi biraz eskidi. one max da eskide kalmadımı ama.

G flex 1499 mu [emoji33]
Emin misiniz ?
Bence nexus 6 yi bekle
Nexus 5 varken 6 ya gerek yok.
Evet bak

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
G3 ün kendisi pahalı. dediğin gibi biraz eskidi. one max da eskide kalmadımı ama.

Nexus 5 varken 6 ya gerek yok.
Evet bak
Eskisede benim büyük telefonlara karşı hobim var :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
bu ithalatçımıdır birde mağazadadamı aynı fiyat geçerli

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Senin yerinde olsam bu fırsatı kacirmam o cihaz 2300 liralardaydi arka kapağını kendi kendine onarabiliyor eğri yapıda ve 60 kg ye kadar dayanabiliyor s800 e sahip 2gb ram
Ben olsam artislik icin g flex alirim :)
Ama ondan nexus 5 kdr custom rom guncelleme destegi bekleme

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Senin yerinde olsam bu fırsatı kacirmam o cihaz 2300 liralardaydi arka kapağını kendi kendine onarabiliyor eğri yapıda ve 60 kg ye kadar dayanabiliyor s800 e sahip 2gb ram
Ben olsam artislik icin g flex alirim :)
Ama ondan nexus 5 kdr custom rom guncelleme destegi bekleme
nexus 5 e de garantili olduğu için rom falan atmadım rootlu bile değil. çok büyük ya kamerasıda g2 den kötüymüş

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
bu ithalatçımıdır birde mağazadadamı aynı fiyat geçerli
O baya ucuzlamis ama z2 vardı demi piyasada sony piyasası baya karışık hepsi ikiz gibi.