Telefon Önerisi!

• 7 Ekim 2012
  • 513 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ocak veya şubat ayında akıllı telefon almaya karar verdim aklımda 2 tane telefon var bunlar samsung galaxy s3 ve nokia lumia 920 ancak htc one x+ ekimde çıkacakmış özelliklerine baktım sağlam özellikleri var diyeceğim şuki ocak ve şubat ayında htc one+ fiyatı ne kadar olur???Bütçem 1600:tl: Veya ocak veya şubat ayına kadar hangi telefonlar çıkabilir biraz uzun oldu ama kusura bakmayın yorum yazan arkadaşlara :tşk::cigara:

Yazan: AndroidTR20
  2. One x+ derim bence bu kadar yüksek fiyatli bir şey alicaksan ip5 al oyunları yeter valla

3. He butceni gormedim bence s3 al o zaman 1600 un altina iner

4. indi bile 1600 e hasan çoktan :ehe s3 al kardeşim one x plus 2000 tl ye gelir :) Lumia920 de alabilirsin o fiyata

5. Aynen ama hangi versiyknu en az 32lik almalı bence

6. Htc One xplus fiyatı düşmezmi???

7. İmkansız anca one x inki düşer o kadar sonucta yeni bir cihaz ve markanın amiral gemisi

8. 32 gb alacağım 64 gb gerek yok

9. 16 lık alıp micro sd de alabilir :hmmm

10. 16 gb yeter fiyatı 1600 tl gibi olurmu????????

- - - Eklendi - - -

htc one x+

11. Abi onlar yavaş ama 32lik alipta micro sd de alabilir neyse ocak ayina kadar bekle s3 un fiyati iyice düşer onu alirsin cunku diğer modeller o fiyata gelmesi zor

12. Abi onlar yavaş ama 32lik alipta micro sd de alabilir neyse ocak ayina kadar bekle s3 un fiyati iyice düşer onu alirsin cunku diğer modeller o fiyata gelmesi zor

13. s3 al :)

14. abim ocağı beklese ohoo :D

15. Beklesin daha da ucuzlar sonucta o butceyle o s3 hariç diğerlerini alamaz tr den madem ocak ayina kadar beklicekti beklesin iyice dussun fiyatı para kalır ne güzel

16. ocağı bekleyecekse tabi ama bence gerek yok yine de kendi bilir madem vakti var

17. Htc one x+ da sadece 64 gb lık versiyonu var başka versiyon yok

18. 32lik versiyonuda var en azından videosunda öyle gözüküyor ama Çin modelide var

19. Lumia 920 kesinlikle

20. 1600 tl olsa bende gozu kapali alirim lumia 920 yi.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 13:30