telefon onerısı?(klavyelı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lowlow

Üye
    Konu Sahibi
telefon onerısı?(klavyelı)
Yenı telefon alacam olması gereken en onemlı ozellık klavye olması.ancak klavye tus takımı olacak yanı dokunmatık ekranda degıl.bunun dısında ıstedıgım ozellıkler:
-wlan
-gps, gprs, 3g
-Istırıdye kapak yada duz
-3.0 bluetooth
-yuksek ses
-en dusuk 3.2 mp kamera
fıyat aralıgı: 500-800 tl arası

maxirabit

maxirabit

Üye

Samsung galaxy 551
Hem dokunmatik,hem tuş takımı,android.
Telpa fiyatı;
Önerilen Satış Fiyatı:649,00 TL
ama daha uyguna bulurusun.

muzi_ko

Üye
blackberry sana uyar o zaman...

silver021

silver021

Üye
Dokunmatik ekran tuş takimlilara göre kullanmasi en kolay ve en pratik cihazlardir neden bazi arkadaslar dokunmatikten bu kadar uzak duruyor anlamiş degilim. internete Wlan 3g demişsin ama tuş takimli cihazlarda internete girmek ve hakimiyet kurmak zordur. neyse sen genede bildiginden şaşma o halde. sana e72 yi öneririm bu fiyat araliğinda. bluetooth 3 yok ama digerleri gayette yerinde. bluetooth 3.0 icin nokia n8 c7 samsung galaxy s vede wave lere bakman icap edicektir.

gitaristcocuk

gitaristcocuk

Üye
Motorola Milestone öneririm 750 tl civarı androidli

hoss

hoss

Üye
black beryy 8520 , sony ericsson aspen , galaxy pro gibi cihazlara bak

Emre-45

Emre-45

Üye
E72 gibi cihazlara bakabilirsin

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
kalavye şart diyorsan i5510 al androidli samsung ama bence gerek yok bi wave al paşa paşa kullan

mangdaşire

mangdaşire

Üye

Samsung galaxy 551
Hem dokunmatik,hem tuş takımı,android.
Telpa fiyatı;
Önerilen Satış Fiyatı:649,00 TL
ama daha uyguna bulurusun.
aynen.i5510 veya diger adı galaxy 551 gayet güzel.bende telefonumu degiştirirsem ve android 2.3 güncellemesi çıkarsa galaxy 551 almayı planlıyorum.yalnız mesajda 649 tl yazıyor ama fiyat 540 tl civarı.:oke:

ilkayyy17

ilkayyy17

Üye
fazla uygulama multimedya olayını kullanmam diyorsan ve kameradan çok beklentim yok dersen blackberry bak derim.genel olarak klavyeli modellerde nokia e72 yi biraz araştırınca özellik bakımından en öne çıkan cihaz bana o gibi geliyor fiyat olarak da bb den çok daha iyi:oke:

OğuzcanAbi

Üye
N 8 al bence paranı denkle .)

muhodo

muhodo

Üye
corby proya bak 3g wifi gps falan var benim telefon ben 400 tl ye buldum ama 600 liraya kadar satyolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt