Telefon Önerisi (Acil)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
izzetbatur

izzetbatur

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerisi (Acil)
Bana klavyeli telefon önerir misiniz ? Mümkünse donmasın, hızlı olsun. Nokia e6ya kafam yatmıştı fakat arkadaşımdan 2 günlüğüne ödünç alma fırsatım oldu ve günde en az 5 kere donduğunu farkettim. Memnun etsin , kaliteli olsun, kullanışlı olsun yeter. Teşekkürler :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Asha serisine bak istersen!!
Fiyatlar cok uygun.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
nokia n900. klavyeli. 500 liraya kralını bulursun ve pişman olmazsın. :)

Kerim.

Kerim.

Üye
nokia c3-00 dicektim ama yavas o.asha 302 vardi.ona bakabilirsin.veya galaxy y pro falan

izzetbatur

izzetbatur

Üye
    Konu Sahibi
nokia c3-00 dicektim ama yavas o.asha 302 vardi.ona bakabilirsin.veya galaxy y pro falan

y pro hakkında bilgim var. Arkadaşım pek memnun değil o telefondan. Şikayetleri var. Servise göndermiş bi kaç kere. Ama bu asha'ya çirkin demek olmaz :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
xperia pronunda klavyesi var ?

izzetbatur

izzetbatur

Üye
    Konu Sahibi
evet olabilir.htc cha cha nasil?

Onunda ismini çok duydum. Ama nedense içimde Nokia'ya karşı bi samimilik var. Daha kullanışlı bence :) ama cha cha'nın iyi bir telefon olduğunu duydum. Asha gözüme girdi.

Kerim.

Kerim.

Üye
Onunda ismini çok duydum. Ama nedense içimde Nokia'ya karşı bi samimilik var. Daha kullanışlı bence :) ama cha cha'nın iyi bir telefon olduğunu duydum. Asha gözüme girdi.

asha 302nin review videolarina bak.oyle karar ver:)

ELumia

ELumia

Üye
asha ve ya xperia pro

Kerim.

Kerim.

Üye
chachayı öneriyosun yani :)

- - - Eklendi - - -

şarj şikayeti olanlar var ? Hemde çoğu kişi.

ya 2sininde review videolarini izle.hangisi hosuna giderse onu alirsin yani.ama chacha daha iyidir diye dusunuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...