telefon önerebilirmisiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım sana önerebileceğim bir telefon var... şahsen bende çıkmasını bekliyorum internetten araştırdığıma göre mayıs ortası gibi piyasaya sürülecekmiş. LG Optimus Black incelemeni tavsiye ederim. o kadar araştırdıktan sonra bende buna karar verdim :)

bu telefon benim fiyt sınırını aşar gibi benim aklımda bi tane LG telefon var km555 3.2 mp kamera wifi 3g gibi özellikleri var işimi görür diye düşünüyorum eğer LG olucak alırsam onu alırım ama optimusda android var o çok güzel

----------Eklendi @ 17:37:55 ---------- Yazıldı @ 16:55:00 ----------

samsung corby II çıkmış oda güzel ama kamera 2 megapixel

85osman

Üye
Bence Gözün kapalı Git Nokia c5 03 flaş dışında bir problem yaratmaz eğer kaliteli kamera istersen git fotoğraf makinesi al. 400 TL'lik telefonda aynı 2000 TL'lik telefonda aynı şimdilik.. Ama geleckte ne olur bilinmez sakın gidip pahalı bir tel alma... BENDE YOK AMA KULLANDIM KESİNLİKLE NOKİA C5 03 AL...

djsalih91

djsalih91

Üye
yaşın küçük ama 2.el alınmaması gerektiğini iyi anlamışsın tebrikler bence nokia x2 al hem ses çıkışı yüksek hemde kamerası iyi 300-320 arası alırsın dokunmatik olayına girersen çıkamazsın sorunsuz olanı hemen hemen yok 2.el satış sitelerinde en çok 5800 ilanı veriliyor o yüzden onuda önermem ama geçen burda media marktta 5800 xm 399 tl ye düştü 2009 yılının 800 liralık telefonuydu...

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
yaşın küçük ama 2.el alınmaması gerektiğini iyi anlamışsın tebrikler bence nokia x2 al hem ses çıkışı yüksek hemde kamerası iyi 300-320 arası alırsın dokunmatik olayına girersen çıkamazsın sorunsuz olanı hemen hemen yok 2.el satış sitelerinde en çok 5800 ilanı veriliyor o yüzden onuda önermem ama geçen burda media marktta 5800 xm 399 tl ye düştü 2009 yılının 800 liralık telefonuydu...

ondada wifi yok ama önerin için saol

kdr1903

kdr1903

Üye
:yurutabii ki öneririz.. tek kelimeyle Galaxy S II !! al bunu önündeki 10 yıl daha telefona para verme!!

blackaid

blackaid

Üye
nokia c5 wfisi daha iyi

ozifb

Üye
huawi ideos x5

Ocean258

Ocean258

Üye
lg optimus me tavsiye ederım sana kardes. fıyat olarak tasarım,ekran parlaklıgı,şarj süresi,hız,wifi hızı, gercekten cok ıyı telefon kaliteli bi smartphone almak ıstıyorsan bı bak derım benım eskı telefon buydu.

Masha

Masha

Üye
bende optimus me yi tavsiye ederim android 2.2 froyo ekran kalitesi ve hızı gerçeten iyi bir smartphone fiyatıda istediğin gibi hatta daha düşük.

demirkan_1999

demirkan_1999

Üye
Sana tavsiye edebilecegim telefonlar...

Nokia X3-02
Nokia C5
Nokia 5250
Nokia 5230

Ve üstüne 30-40 lira para ekleyebilirsen Nokia C5-03 almanı öneririm sana.Biraz daha çaba göster kap bence C5-03'ü...

x3-02 kullan :yuru

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar ama ben telefonda oyun oynamam telefonda yapacaklarım mesaj,konuşmak,internet ve gps uygulamalarlada fazla işim olmaz yani androidde alsam symbian da alsam bana katkısı aynı olcak ben sadece özelliğe bakarım işletim sistemi olması yeterli ama hangi işletim sistemi olduğu farketmez ben bu yüzden c5-03e daha sıcak bakıyorum .

.:ÇAĞLAR:.

Üye
önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar ama ben telefonda oyun oynamam telefonda yapacaklarım mesaj,konuşmak,internet ve gps uygulamalarlada fazla işim olmaz yani androidde alsam symbian da alsam bana katkısı aynı olcak ben sadece özelliğe bakarım işletim sistemi olması yeterli ama hangi işletim sistemi olduğu farketmez ben bu yüzden c5-03e daha sıcak bakıyorum .
c5-03 ü tavsiye etmem kasa çatlama sorunu var , ekranı 5yıl önceden kalma rezistif ekran ,yavaş hantal donan symbian işletim sistemli
sana tavsiyem galaxy gio veya ideos x5 al bu iki telefonda ezer gecer c5 i

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 ü tavsiye etmem kasa çatlama sorunu var , ekranı 5yıl önceden kalma rezistif ekran ,yavaş hantal donan symbian işletim sistemli
sana tavsiyem galaxy gio veya ideos x5 al bu iki telefonda ezer gecer c5 i

ben zaten bu telefonu en ama en fazla 2 sene kullanıcam 4-5 yıl kullanıcağım bi telefon olsa haklısın ama pek fazla bi süre kullanmıyacağım için hoşuma giden telefonu kullanmak istiyorum

Üye
valla kusura bakma ama bu devirde bu telefona para vermek enayiliktir arkadaşim dokunmatiğide basmatik dandik internnette gezmek bile ölüm gibi , sana tavsiyem kapasitif ekranlı telefonlara bak , yazık edersin parana:oke:
ben zaten bu telefonu en ama en fazla 2 sene kullanıcam 4-5 yıl kullanıcağım bi telefon olsa haklısın ama pek fazla bi süre kullanmıyacağım için hoşuma giden telefonu kullanmak istiyorum

nonamex

Üye

Hocam hoşuna gitti ama kasasında çatlama sorunu varmış, kaç kişi internette şikayetçi gördüm. Birde resistif ekranda mesaj yazmak eziyet gibi. 5800 kullandım o da resistif ekranlıı ordan söyleyeyim.

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bi tanıdığım 19 ay daha garantisi olan temiz nokia x6 16 gb satıyo peki sizce onu düşünmelimiyim ?

Üye
arkadaşlar bi tanıdığım 19 ay daha garantisi olan temiz nokia x6 16 gb satıyo peki sizce onu düşünmelimiyim ?
symbianlı telefonlardan uzak durman en iyisi işlemci hızı ve ram oranı çok düşük x6 nın

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
symbianlı telefonlardan uzak durman en iyisi işlemci hızı ve ram oranı çok düşük x6 nın

e yani o yönüde var 434 mhz çok düşük galaxy miniyi düşünüyüm diycem oda 600 mhz kötü değil ama android için en az 800 mhz olması lazım yoksa kasıyo bilmiyorum ne yapıcağımı

Üye
hayır nokia nın telefonları gibi öyle abartı bir kasma yok , ama benim sana tavsiyem galaxy gio 800mhz işlemci hızı var ,yada huawei ideos x5 al özellikleri son derece iyi kullananlarda memnun
e yani o yönüde var 434 mhz çok düşük galaxy miniyi düşünüyüm diycem oda 600 mhz kötü değil ama android için en az 800 mhz olması lazım yoksa kasıyo bilmiyorum ne yapıcağımı

Elektr0

Elektr0

Üye
ideos X5 ve gio her türlü çok iyi ... Ama kamerası için X6 yi öneririm...sonuçta carl zeis yani...

Üst Alt