Telefon numarası gizlide kaldı

Sponsorlu Bağlantılar

Afatihh

Üye
    Konu Sahibi
Telefon numarası gizlide kaldı
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi telefon numaram gizlide değil olarak gözüküyor fakat birini arayamıyorum aradığımda numaram gizli olarak gözüküyor bir türlü numaramı açık yapamadım müşteri hizmetlerini aradığımda sadece robot açıyor ve taşlama yapmamı istiyor yapıyorum en sonunda herkesin bildiği şeyleri söylüyor yani gerçek bir insana bağlanamıyorum müşteri hizmetlerini aradığımda numaramı nasıl yeniden açık yapabilirim?

gonyalı

gonyalı

Üye
Telefonun markası?
Operatör?

emin dayı

emin dayı

Üye
Ya uygulama üzerinden tekrar düzenleme yapman lazım yada *253# tuslayip düzeltir sin yada *100# tuslayip oradan da baka bilir sin

4441550 ara sistem konuşunca sırasıyla 2/0/2 tuşla direk bağla nirsin müşteri hizmetleri ne

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve MAERKEK

Afatihh

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun markası?
Operatör?
Xioami Redmi
Türk Telekom
Mesaj birleştirildi:

Ya uygulama üzerinden tekrar düzenleme yapman lazım yada *253# tuslayip düzeltir sin yada *100# tuslayip oradan da baka bilir sin

4441550 ara sistem konuşunca sırasıyla 2/0/2 tuşla direk bağla nirsin müşteri hizmetleri ne
*253# yaptım bir şey olmadı *100 yaptım system error verdi dediğin numarayı aradım 2. Soruda sıfıra basılmıyor sallamışsın sen

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Mobil uygulamasını indir . Giriş yap ayarlarından vs bulman lazım . Birebir tarif edemeyeceğim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
telefon mu gizliyor hat mı onu öğrenmen lazım. başka cihaza tak dene olmadı belli olur

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
*30# yaparak telefon numaranı gizliden devre bırakabilirsin.

Üst Alt