telefon müziği kendiliğinden değişiyor optimus black

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

optiq

Üye
    Konu Sahibi
telefon müziği kendiliğinden değişiyor optimus black
telefona bir muzık atıyorum, kişilere muzik atıyorum, mesaj sesı, alarm ayarlıyorum bıraz duruyor sonra iğrenç orjinal zil seslerine dönüyor rootsuz orjınal fransa romu kullanıyorum bu neden olabılır
? file manager medyataraması yapıyor dıye mı acaba ? turkıye romuna kotu dıyorlar fransa ıyıde bu sorunu aldım bende sıngapura falanmı gecsem acaba?

Ocean258

Ocean258

Üye
Farklı bir müzik uygulaması kurulu ise ondan dolayı olabilir aklıma ilk gelen bu oldu :)

optiq

Üye
    Konu Sahibi
aaaa oylemı dersın arıng kurulu aslında ama dur sılıyım bakıyım :D

technoshark

technoshark

Üye
aaaa oylemı dersın arıng kurulu aslında ama dur sılıyım bakıyım :D

Diğer uygulamanı kaldırdın mı bilemiyorum ama, farklı müzik uygulamasından olacağını sanmıyorum. Çünkü sen müzikleri atıyorsun daha sonra yerlerini değiştirmiyorsun ki..

Ancak şöyle birşey dene bakalım, aynı şey telefon melodisi içinde geçerli oluyor mu? Kendi melodin için

optiq

Üye
    Konu Sahibi
yok onu denedım mesaj sesını orjınallerden sectım o degısmıyor zil seslerı degısıyor.

- - - Eklendi - - -

a rıng programı kullanıyodum onu sıldım ama yıne aynı seyı yaptı es fıle explorer kullanıuyorum resımlerı tasımak ıcın kullanınca medya taraması yapıyor sanıyorumkı ondan ama oda cok sacma gelıyor.. cıkamadım ısın ıcınden

technoshark

technoshark

Üye
Mesaj sesi değil, normal arandığında çalan melodini değiştirdiğinde mp3 yapınca falan sıfırlanıyor mu?

optiq

Üye
    Konu Sahibi
işte mp3 yapınca sıfırlanıyor zaten orjınalı kullanınca bırsey yok

qazedctgb

Üye
sd kartin ana dizinine "ringtones" diye bir klasor ac ve zil sesleri dosyalarini onun icine at. zil sesini ayarla.
kontrol icin tlfnu kapat ac. bu kadar.

(saydigin programlardan hicbiri bu tur sorunlara neden olmaz)

• Beğen
Tepkiler: optiq ve technoshark

optiq

Üye
    Konu Sahibi
aynen onun ıcınde hangout dıye ton var her sıldıgımde gerı gelıyor :D efsunlu klasor belkı dedıgınde olur onu denedım tasıdım herseyı ıcıne notification ve rıngtones a yazarım sonucu

• Beğen
Tepkiler: technoshark

cansizomer

Üye
nova romu kullanıyorum .ilk başlarda bende de aynı sorun oluyordu.sonra romu ilk kurduğumda fabrika ayarlarına sıfırlıyorum.O zaman sorun çözülüyor.

optiq

Üye
    Konu Sahibi
bende rom yukleyınce fabrıka ayarlarına dondum ıkı kere ama hala devam edıyordu arkadasın dedıgını yaptım bakalım suana kadar bı degısım yok.

enver_techno

enver_techno

Üye
Orjinal Türkiye 2.3.4 (GingerBread) kullan kafan rahat etsin kardeş. ICS felan hepsi hikaye. Asıl iş JellyBean'de ama o da OB'e yok ;)

optiq

Üye
    Konu Sahibi
notificationa attım rıngtonesa attım ama yınede degişti gecen gun:/

qazedctgb

Üye
bende de ayni sorun olmustu. ana dizine ringtones diye klasor acip icine attim sorun cozuldu.

bi ihtimalde sectigin zil sesi cok uzun yan buyuk dosya yada uzantisi sorun cikariyo olabilir. baska bir dosya denesen belki dosyadadir sorun.

technoshark

technoshark

Üye
Aynen, dosyada sorun vardır belkide.. Değiştirip tekrar bir kontrol et bakalım aynı sorun devam ediyor mu ?

optiq

Üye
    Konu Sahibi
mp3 dü ama kesme falan yapmıştım belki onlardandır. sımdı daha kısa bı mp3 denicem haber ederim yine

• Beğen
Tepkiler: technoshark

optiq

Üye
    Konu Sahibi
Forumdan indirdiğim pink panter sesini koydum yine olmadı yıne sıfırladı. kişilere atadıklarımı falanda sıfırlıyor.

qazedctgb

Üye
o zaman iki secenek kaliyo.
1. temiz yukleme
2. farkli bir hafiza karti (yeni bir tane alacaksan hizinin 10 olmasina dikkat et)

technoshark

technoshark

Üye
Enteresan bir durum ama, ben hiç öyle bir durum ile karşılaşmadım.. Bu işte başka bir sorun varmış gibi hissediyorum.

optiq

Üye
    Konu Sahibi
aynen hacı baska bir durum var kıllandım tekrar rom attım sıngapur romu attım bu sefer yıne aynı programları yukledim hafıza kartı formatladım ringtones içine zil sesi koydum
telefon fabrıka ayara dondum mevcut herseyı yaptım ama yıne değişti ben sanıyorumkı es fıle explorerdan bışey sılıp tasıyınca kart cıkarıp takılmış gıbı medya arama yapıyor ondan kaynaklı bı sorun olabılır kanısına vardım bıde onu silip deneyim. bıde ram acılsın dıye fas reboot ınstaller var bırsuru şey kapatıp acıyor ondanda suphelenıyorum. cok cansıkıcı ya off dert oldu valla:/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt