telefon kilidi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
telefon kilidi
telefonum ekranda bir yere bastığımda ara ara kilitleniyor açık programlar rompacher+ hxpatcher whatsapp opera mini passlock birde telin kendi yazılımı ne yapmalıyım?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
belirli bir yere tıklayınca mı oluyor yoksa herhangi bir yerine mi bazen donmalar yaşatabilir çok normal ama ekrana dokunmanla alakalı ise donanımla ilgili olabilir.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
belirli bir yere tıklayınca mı oluyor yoksa herhangi bir yerine mi bazen donmalar yaşatabilir çok normal ama ekrana dokunmanla alakalı ise donanımla ilgili olabilir.

Örneğin dosyalara giriyorum ekranda basınca önce beyaz oluyor sonra kilitleniyor yandan açıyorum kilidi 5228 hani kapat tuşu menüsündd ekranı ve tuşları kilitle seçeniği varya oraya basmışsın gibi kilitleniyor durduk yere

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Örneğin dosyalara giriyorum ekranda basınca önce beyaz oluyor sonra kilitleniyor yandan açıyorum kilidi 5228 hani kapat tuşu menüsündd ekranı ve tuşları kilitle seçeniği varya oraya basmışsın gibi kilitleniyor durduk yere

cihazda donanımsal bir sorun var sanırım. yinede öncelikle yazılımdan kaynaklı olup olmadığını anlamak için orjina lyazılımını yükleyin düzelmezse donanımsal.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi

cihazda donanımsal bir sorun var sanırım. yinede öncelikle yazılımdan kaynaklı olup olmadığını anlamak için orjina lyazılımını yükleyin düzelmezse donanımsal.

Orjinal yazılım? Telenun her şeyi orjinal 3-5 program haricinde. telefona hard format(yeşil kırmızı kamera) attım gereksizleri kaldırdım gerekli programları kurdum başka birşey yok kurulu progrmaları sıralayim istersen 15-20 tane olması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt